poniedziałek, 19 lutego 2018.
Strona główna > Wiadomości > Będzie aquapark w Szczecinie

Będzie aquapark w Szczecinie

Będzie aquapark w Szczecinie
Data publikacji: 2015-11-12 21:40
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:28
Wywietleń: 4811 37152

W Szczecinie powstanie aquapark! Miasto ma już nową koncepcję jego budowy! O szczegółach czytaj w piątkowym - papierowym wydaniu magazynu "Kuriera" i e-wydaniu.

Komentarze

Kasik
Taka duża oowirzchnia jest na starej gontynce...tam by sie przydał ten aquapark :)
2015-11-13 11:29:38
HogoFogo
Taka sobie reklamka papierowego wydania Kuriera. Dla ścisłości na końcu tytułu umieściłbym znak zapytania.
2015-11-13 10:55:46
Noname
Rozumiem, że władza określi koszty inwestycji, wskaże źródła finansowania i powie nam ile nas mieszkańców będzie ten aquapark kosztował zarówno na etapie inwestycji jak i co roku na etapie użytkowania...
2015-11-13 10:27:20
Marzenia
Jeżeli w mieście wojewódzkim, szczytem marzeń mieszkańców jest szwedzki sklep meblowy i akwapark, to lepiej tego nie komentować.
2015-11-13 10:04:14
Przyjezdny
Widze że kierunek prezydenta i jego ekipy jest twardy!! Szczecin chce być miastem turystycznym Polski!!! Gratulacje dla Szczecinian idziecie w super kierunku chcecie wyprzedzić Miedzyzdroje Brawo!!! Szczecin poprzez brak przemysłu staje się prowincją...Polski
2015-11-13 09:19:43
:)
nawet fajnie tylko żeby to było coś z prawdziwego zdarzenia a nie taka lipa jak w gryfinie :/
2015-11-13 08:36:02
nemo
Kolejna inwestycja widmo za 100mln. Jak to jest, że stadion trzeba budować 7 lat, a aquapark już w 2018 będzie gotowy?
2015-11-13 07:42:44
@@@
czy znowu jakieś wybory przed nami :)))
2015-11-13 07:29:54
prawdomówca
Pinokio park
2015-11-13 07:20:34
Koko
Co za bzdura!
2015-11-13 06:45:03
do Honorat i nie tylko
Floating Park...Hmmm...Zastanawiam się, kiedy w tym mieście powstanie projekt lub obiekt ,który będzie miał nazwę po prostu i zwyczajnie PO POLSKU...czy nie dość już tych wszystkich obcych makaronizmów,shopów,floating gardenów ,office centerów, coffee barów?Gdzie my żyjemy do licha? Rozumiem,że jesteśmy w Unii i tak dalej, ale to nie zwalnia od dbałości o język ojczysty.Pozdrawiam serdecznie,życząc więcej języka polskiego w przestrzeni publicznej :-)
2015-11-13 06:19:09
Honorat
Zapewne będzie się nazywał Floating Park.
2015-11-12 22:38:21