wtorek, 26 września 2017.
Strona główna > Wiadomości > Autobus jechał zygzakiem

Autobus jechał zygzakiem

Autobus jechał zygzakiem
Data publikacji: 2015-08-11 14:52
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-08 01:06
Wywietleń: 586 11280

Pasażerowie kołobrzeskiego autobusu miejskiego nr 5 zakończyli swoją podróż przed Komendą Powiatową Policji. Okazało się bowiem, że kierowca pojazdu był kompletnie pijany.

Dziwną jazdę autobusu zaobserwowali podążający za nim radiowozem funkcjonariusze. Gdy „piątka” zatrzymała się na przystanku przy siedzibie policji, mundurowi weszli do środka z alkomatem. Kierowca dmuchnął w urządzenie. Policjanci nie dowierzali i kazali mu dmuchnąć jeszcze raz. Okazało się, że drugie wskazanie potwierdziło pierwszy wynik.

Kierowca miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Na dodatek okazało się, że nie miał prawa jazdy, bo… jakiś czas temu je stracił. Mężczyznę zatrzymano, a pasażerów poproszono o opuszczenie autobusu, który z wiadomych przyczyn dalej nie pojechał.

Kierownictwo Komunikacji Miejskiej nie wiedziało, że zatrudniony od jakieś czasu nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna już stracił pracę. Jak informują kołobrzescy policjanci, przed obliczem Temidy stanie w trybie przyśpieszonym. ©℗

(pw)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Elektryczny autobus w zajezdni
Wielkie latawce na niebie
Korki na Sczanieckiej
Poprzedni Następny

Nekrologi