sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Areszt za rozboje

Areszt za rozboje

Areszt za rozboje
Data publikacji: 2015-10-13 13:05
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:26
Wywietleń: 717 28150

 

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali 21- latka, który usłyszał zarzuty za  rozboje, kradzież rozbójniczą oraz pobicie. Czynów tych mężczyzna dopuścił się w centrum miasta. Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy zastosował wobec 21- latka trzymiesięczny areszt.

W poniedziałek kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali młodego mężczyznę, który był podejrzewany o dokonanie kilku rozbojów w centrum miasta. 21- latek był zdziwiony wizytą mundurowych w swoim mieszkaniu.

W trakcie rozmowy okazało się, że ten młody mężczyzna dokonał kilku takich czynów. W każdym z przypadków sposób działania był taki sam. Sprawca grożąc użyciem noża zażądał od osób pokrzywdzonych wydania wartościowych przedmiotów, telefonów komórkowych i pieniędzy. W taki sposób 21- latek okradł cztery osoby.

Dalsza praca policjantów ze Śródmieścia doprowadziła do ustalenia, że ten sam mężczyzna jest odpowiedzialny za kolejny rozbój. Kryminalni ustalili, że 21- latek chwycił pokrzywdzonego za kurtkę i zaciągnął w podwórze a następnie uderzał go pięściami po całym ciele. Sprawca zabrał buty, telefon komórkowy oraz kartę do bankomatu.

Zabrany w sprawie materiał pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów rozboju, kradzieży rozbójniczej oraz pobicia.

Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy zastosował wobec 21- latka trzymiesięczny areszt.

Za te przestępstwa sprawcy może grozić nawet 12 lat pozbawienia wolności.

(isz)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi