poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Areszt za posiadanie narkotyków

Areszt za posiadanie narkotyków

Areszt za posiadanie narkotyków
Data publikacji: 2016-07-18 21:02
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:50
Wywietleń: 691 144735

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu zatrzymali 34-latka, który posiadał znaczne ilości substancji psychotropowej. Podczas przeszukania jego mieszkania znaleźli i zabezpieczyli 300 gramów amfetaminy oraz 18 gramów marihuany. Sąd już zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt.

Myśliborscy kryminalni na podstawie swoich ustaleń wytypowali jedno z mieszkań znajdujących się na terenie gminy Myślibórz, gdzie miały być przechowywane narkotyki.

- Realizujący sprawę funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres i przeszukali pomieszczenia mieszkalne, które zajmował 34-latek. Podczas tych czynności policjanci w lodówce znaleźli i zabezpieczyli 300 gramów substancji psychotropowej tj. amfetaminy. W trakcie dalszego przeszukania w szafce ujawnili 18 gramów marihuany, młynek i wagę elektroniczną - informuje sierż. sztab. Łukasz Jackowiak.

34-letni mieszkaniec powiatu myśliborskiego został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych, a sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Najbliższe 2 miesiące spędzi za kratkami. Za popełnione przestępstwo może mu grozić do 8 lat pozbawienia wolności.
(p)

Fot. policja

Komentarze

Dobrze
I świetnie. Każdego narkomana należy wyłapać, po kolei.
2016-07-19 07:36:47

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi