piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Areszt za posiadanie narkotyków

Areszt za posiadanie narkotyków

Areszt za posiadanie narkotyków
Data publikacji: 2016-07-18 21:02
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:50
Wywietleń: 652 144735

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu zatrzymali 34-latka, który posiadał znaczne ilości substancji psychotropowej. Podczas przeszukania jego mieszkania znaleźli i zabezpieczyli 300 gramów amfetaminy oraz 18 gramów marihuany. Sąd już zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt.

Myśliborscy kryminalni na podstawie swoich ustaleń wytypowali jedno z mieszkań znajdujących się na terenie gminy Myślibórz, gdzie miały być przechowywane narkotyki.

- Realizujący sprawę funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres i przeszukali pomieszczenia mieszkalne, które zajmował 34-latek. Podczas tych czynności policjanci w lodówce znaleźli i zabezpieczyli 300 gramów substancji psychotropowej tj. amfetaminy. W trakcie dalszego przeszukania w szafce ujawnili 18 gramów marihuany, młynek i wagę elektroniczną - informuje sierż. sztab. Łukasz Jackowiak.

34-letni mieszkaniec powiatu myśliborskiego został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych, a sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Najbliższe 2 miesiące spędzi za kratkami. Za popełnione przestępstwo może mu grozić do 8 lat pozbawienia wolności.
(p)

Fot. policja

Komentarze

Dobrze
I świetnie. Każdego narkomana należy wyłapać, po kolei.
2016-07-19 07:36:47

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi