piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami

Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami

Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami
Data publikacji: 2015-10-05 17:30
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:25
Wywietleń: 2086 26253

We wtorek (6 bm.) Andrzej Duda ponownie pojawi się w województwie zachodniopomorskim. Tym razem już w roli prezydenta RP spotka się z mieszkańcami Darłowa i Sławna. Znamy program wizyty.

W Darłowie ok. g. 12.40 prezydent Duda zwiedzi kuter szkoleniowy "Franek Zubrzycki II" w porcie przy Nabrzeżu Słupskim III. W yym miejscu o trzynastej rozpocznie się spotkanie głowy państwa z rybakami.

Potem Andrzej Duda ma w planie spotkanie w Sławnie. Ok. g. 15.45 na placu ks. kard. Stefana Wyszyńskiego będzie gościem mieszkańców stolicy powiatu. ©℗

(m)

Komentarze

701
Ale nas zaszczyt kopnął. Rączki całuję.
2015-10-06 14:45:07
Zadna strata dla obecnego Prezydenta RP,
Odp. do rob-a...! Nam w PiS-ie wystarczy, ze tesknicie za bylym PO-stkomunistycznym prezydentem Panem Bronkiem ! !
2015-10-06 09:40:16
@
POdobnie jak i POprzedni choć także był prezydentem nie wszystkich POlaków. Ale został wybrany większością głosów. I uszanuj to
2015-10-06 08:52:12
rob
Nie tesknia za widokiem Pana Dudy to nie jest prezydent Polski to prezydent PIsu
2015-10-06 07:08:37
Pszczolka (z 1-go) Maja...,
Pytanie do Mieszkanca...? Zacznijmy najpierw od tego, ze sa minimum 2 rodzaje Bajek: dla dzieci i dla doroslych...? A ktory rodzaj Bajek Ty wysluchiwales i do jakiej Parti nalezala wowczas tak Twoja Mama jak i Twoj Tata oraz reszta Rodzinki... ??
2015-10-05 23:18:35
@Mieszkaniec
Zostań po prostu w domu. Nie dostrzegasz, że POparcie dla Twojej spada już poniżej 10% ?
2015-10-05 20:20:03
Drugi Mieszkaniec
Tak najlepiej. Jak przez 5 ostatnich lat, nasz były (na szczęście) prezydent , miał zachodniopomorskie tam gzie ( nie wypada napisać), i klepał przez TV bajki na dobranoc ale bez jakiegokolwiek morału to się cieszyłeś ?? Zapewne pisałeś to w wielkim "bulu" i trosce o nasz region.....
2015-10-05 20:07:30
Mieszkaniec
Paie prezydencie bajki to mama mi opowiadała pan już nie musi,szkoda pana czasu i pieniędzy podatników na wycieczki.
2015-10-05 19:16:04
Bravo!
Są jednak nieliczni politycy którzy zaglądają do zachodniopomorskiego po wyborach i to intensywnie. Jestem naprawdę bardzo dumna że jest Pan naszym prezydentem. Jeszcze niech wygra Pani Szydło i może zacznie być normalnie w tym kraju! 25 X idziemy pogonić postkomuchów z wiejskiej