środa, 13 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Amerykanie zabierają sprzęt

Amerykanie zabierają sprzęt

Amerykanie zabierają sprzęt
Data publikacji: 2016-07-21 20:05
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:50
Wywietleń: 1101 145087

To już ostatni samochodowiec, który przypłynął do szczecińskiego portu w związku z ćwiczeniami Anakonda 16. Odbyły się one w czerwcu na polskich poligonach. Amerykański statek „Integrity” przybił do nabrzeża Czeskiego w środę (20 lipca) i zabiera sprzęt, który brał udział w manewrach.

– Przed ćwiczeniami gościło tu pięć samochodowców, z których rozładowywano sprzęt wojskowy, a po ćwiczeniach były cztery – poinformowała Monika Żaboklicka z DB Port Szczecin. To właśnie z nabrzeży i placów użytkowanych przez tę spółkę korzystało wojsko.

Na pokłady „Integrity” wjechały m.in. samochody, transportery, układarki i inny sprzęt kołowy.

Samochodowiec ma 199 m długości i 32 m szerokości. Prawdopodobnie w piątek nad ranem opuści szczeciński port.

Tekst i fot. (ek)

Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt Amerykanie zabierają sprzęt

Komentarze

Putin
Gdybyscie mogli podac jeszcze jaki sprzet pozostał w Polsce.gdzie został ulokowany, jacy wojskowi zostali w kraju, /stopnie, nazwiska i preferencje seksualne itd/ byłbym wam bardzo wdzieczny. Uprosciłoby to prace naszego wywiadu w Polsce. - Władimir Władimirowicz Putin.
2016-07-21 21:27:50

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje