czwartek, 22 lutego 2018.
Strona główna > Wiadomości > Ambasador poszukiwany

Ambasador poszukiwany

Ambasador poszukiwany
Data publikacji: 2016-03-30 09:44
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:22
Wywietleń: 1025 126208

Ambasadorami Szczecina byli już m.in. Roman Czejarek, Marcin Matkowski, Dar Szczecina, Piotr Banach. Kto zostanie nim w tym roku? Do 31 maja potrwa przyjmowanie kandydatur osób (lub grup osób), których osiągnięcia przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku Szczecina w kraju i za granicą.

Zgłoszone mogą być również instytucje, bądź obiekty ruchome takie jak pojazdy, statki, żaglowce, itp., których działalność i wizerunek promują Szczecin.

Uprawnionymi do zgłaszania kandydatur są osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, z wyłączeniem członków Kapituły, osoby prawne, oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej. Zgłoszenia do honorowego tytułu „Ambasador Szczecina” przyjmowane są na wniosku, który jest dostępny: na stronie internetowej Urzędu Miasta Szczecin lub w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Szczecin (sala 62).

Wniosek można złożyć: w kancelarii Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Szczecin (sala 62), przesłać pocztą pod adres Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin lub drogą elektroniczną na adres: boi@um.szczecin.pl

(szymw)

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI

Na zdjęciu: ambasadorem Szczecina był już m.in. "Dar Młodzieży".

Komentarze

m
moze ja.dzis nie jutro bedzie mnie znac wiecej osob
2016-03-31 12:00:58
PolmosSzczecin
Osoby wymieniane jako Ambasadorzy Szczecina, nie są mi znane i nic mi nie mówią...
2016-03-30 16:03:28
Jakób
Ja bym proponował kandydaturę Joachima Brudzińskiego za rymopisarstwo. Kiedy Prezes zaintonował "Cały kraj z was się śmieje..." pan Joachim szybko dorzucił rym "komuniści i złodzieje!". Jeżeli to jednak nie był jego tekst, to należy go wyróżnić chociaż za deklamację.
2016-03-30 15:33:54
żeglarz
"Dar Młodzieży" faktycznie należy do grona "Ambasadorów Szczecina". ale na zdjęciu Prezydent P. Krzystek wręcza honorowy dyplom nie dla "Daru Młodzieży", a dla "Daru Szczecina" - dyplom odbiera ówczesna dyr. Centrum Żeglarskiego p. Magda Piasecka-Górny, w towarzystwie matki chrzestnej jachtu p. Danuty Kopacewicz (pod nieobecność kapitana jachtu Jurka Szwocha).
2016-03-30 11:18:27
Szczecin
Obecnie nie ma takiej osoby, która działa na arenie ogólnopolskiej, czy nawet dalszej, jednoznacznie kojarzy się ze Szczecinem i jednocześnie podkreśla swoje pochodzenie przy każdej okazji.
2016-03-30 11:10:41

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
0
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jak żyło się w powojennym Szczecinie
Morsy na kąpielisku Głębokie
Dawny Szczecin
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy