sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Album za kupon: do trzech razy sztuka!

Album za kupon: do trzech razy sztuka!

Album za kupon: do trzech razy sztuka!
Data publikacji: 2015-10-21 11:40
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:26
Wywietleń: 159 30141

W jakim ogrodzie rosną najokazalsze ze szczecińskich hortensji i miskantów? Gdzie w pejzażu miasta szukać rabat urządzonych w japońskim stylu? Jaki obrać azymut, aby dotrzeć do otwartego dla szczecinian i turystów nieformalnego arboretum? Gdzie teraz strzelają ku chmurom najefektowniejsze sekwoje w regionie? Odpowiedź znaleźć można wyłącznie w albumie podsumowującym tegoroczną edycję „Całego Szczecina w kwiatach". Można go będzie dostać w prezencie - już w najbliższy piątek. Zapraszamy!

Albumu, wydanego przez nasz „Kurier" przy wsparciu i pod patronatem miasta, kupić nie sposób. Nie jest dystrybuowany w tradycyjny sposób, a więc poprzez sieć księgarń. To wydawnictwo jest tylko dla wybrańców: magistrat przekazuje go swym honorowym gościom oraz zwycięzcom lokalnych konkursów, a nasza redakcja - przyjaciołom, czyli Czytelnikom. Zatem najlepsza szansa, by album zdobyć to ta, jaką właśnie daje nasz „Kurier".

Od wtorku do piątku na naszych łamach drukujemy kupony z logiem „Całego Szczecina w kwiatach". Wystarczy skompletować 3 z nich, aby wymienić na album. Wymiany będzie można dokonać tylko w piątek (23 bm.), w biurze ogłoszeń „Kuriera" przy pl. Hołdu Pruskiego 8: od godz. 10.

Uwaga: mamy do przekazania wyłącznie 70 egzemplarzy albumu - na 70-lecie „Kuriera". Dlatego rozdysponujemy je według zasady: jeden za jeden. To znaczy, że jeden album sprezentujemy tylko jednej osobie za komplet kuponów. Zapraszamy! ©℗

(an)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską