poniedziałek, 26 lutego 2018.
Strona główna > Wiadomości > Aktywuj ferie

Aktywuj ferie

Aktywuj ferie
Data publikacji: 2016-01-28 09:31
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:16
Wywietleń: 848 111797

Na warsztaty zaprasza młodzież w czasie ferii Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego. Zapisy trwają do 1 lutego.
 
Warsztaty "Aktywuj ferie” są bezpłatne. Zajęcia trwają od 2 do 4 lutego, ale uczestniczyć w nich można w wybrane dni. Zajęcia adresowane są do młodzieży w wieku 16-22 lata. Organizują je dwa punkty informacyjne Europe-Direct-Szczecin i Eurodesk. Będą się one odbywały w sali 400 w budynku przy ul. Piłsudskiego 40-42, IV piętro (obok Pl.Rodła). Oprócz szansy na zdobycie wiedzy, będzie też okazja na zdobycie nagrody, uczestnicząc w specjalnych quizach. Chęć udziału należy zgłosić wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny 
na stronie http://www.mlodziez.wzp.pl/index.php/formularz-rejestracyjny-aktywuj-ferie-2016. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W programie warsztatów sporo ciekawych informacji na temat Włoch, ich historii, kultury i literatury. Warsztaty odpowiedzą też na pytanie, jakie są zasady studiowania w krajach europejskich i skąd wziąć fundusze na naukę za granicą. Uczestnicy ich będą mogli dowiedzieć się jakie warunki i formalności należy spełnić szukając pracy w krajach UE oraz gdzie szukać zagranicznych ofert pracy. Będzie też spotkanie z obcokrajowcami, którzy opowiedzą, gdzie w warto się udać planując niskobudżetowe wakacje w Niemczech oraz o ciekawych miejscach na Słowacji i jak zaplanować wyprawę do tego kraju. Kolejny temat to Eurowolontariat. Uczestnicy tych warsztatów dowiedzą się, jakie warunki muszą spełnić, by brać udział w  programach wolontariackich, w tym w Wolontariacie Europejskim EVS. (el)

NZ Jak wykorzystać ferie na ciekawe warsztaty - proponuje Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
-5
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jak żyło się w powojennym Szczecinie
Morsy na kąpielisku Głębokie
Dawny Szczecin
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy