wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > A6 do Świnoujścia tylko jednym pasem

A6 do Świnoujścia tylko jednym pasem (akt. 1)

A6 do Świnoujścia tylko jednym pasem
Data publikacji: 2017-06-22 14:07
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:33
Wywietleń: 431 271826

Do poważnego wypadku doszło w czwartek ok. godz. 13 na autostradzie A6, tuż przy zjeździe do Podjuch. Samochód osobowy fiat doblo dosłownie wbił się w naczepę samochodu ciężarowego marki Renault. W wyniku zdarzenia młody mężczyzna, zakleszczony w aucie i wyciągnięty z niego przez Straż Pożarną, znalazł się w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej. Doznał rozległych wielonarządowych urazów - jego stan, jak informuje Joanna Woźnicka rzecznik placówki medycznej - jest ciężki. Mężczyzna walczy o życie.

O skutkach i przyczynach wypadku policja na razie nie informuje, trwa bowiem dochodzenie. Wypadek spowodował poważne utrudnienia drogowe. W kierunku Świnoujścia kierowcy mogli poruszać się tylko lewym pasem - czynności dochodzeniowe na miejscu zdarzenia oraz odholowanie pojazdów nastąpiło dopiero krótko przed godz. 17.

(kel)

***

Wcześniejsza informacja

Wypadek ciężarówki z samochodem osobowym, do jakiego doszło ok. godz. 13 nieopodal węzła Podjuchy spowodował, że samochody w stronę Świnoujścia mogą poruszać się tyko lewym pasem. Przyczyny i skutki wypadku bada policja. Funkcjonariusze informują, że jeden z uczestników wypadku był zakleszczony w pojeździe i uwalniać go musiała Straż Pożarna. Został przewieziony do szpitala.

(kel)

Fot. (arch.)

Komentarze

SromotnikBezwstydny
Wyjazd z Podjuch na A6 to też arcydzieło sztuki drogowej!Zaczyna się rozjeżdżoną koleiną która kończy się rowem.... Dojazd -serpentyną ... Szczególnie atrakcyjny nocą.
2017-06-22 16:36:51

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej