niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > A6 do Świnoujścia tylko jednym pasem

A6 do Świnoujścia tylko jednym pasem (akt. 1)

A6 do Świnoujścia tylko jednym pasem
Data publikacji: 2017-06-22 14:07
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:33
Wywietleń: 539 271826

Do poważnego wypadku doszło w czwartek ok. godz. 13 na autostradzie A6, tuż przy zjeździe do Podjuch. Samochód osobowy fiat doblo dosłownie wbił się w naczepę samochodu ciężarowego marki Renault. W wyniku zdarzenia młody mężczyzna, zakleszczony w aucie i wyciągnięty z niego przez Straż Pożarną, znalazł się w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej. Doznał rozległych wielonarządowych urazów - jego stan, jak informuje Joanna Woźnicka rzecznik placówki medycznej - jest ciężki. Mężczyzna walczy o życie.

O skutkach i przyczynach wypadku policja na razie nie informuje, trwa bowiem dochodzenie. Wypadek spowodował poważne utrudnienia drogowe. W kierunku Świnoujścia kierowcy mogli poruszać się tylko lewym pasem - czynności dochodzeniowe na miejscu zdarzenia oraz odholowanie pojazdów nastąpiło dopiero krótko przed godz. 17.

(kel)

***

Wcześniejsza informacja

Wypadek ciężarówki z samochodem osobowym, do jakiego doszło ok. godz. 13 nieopodal węzła Podjuchy spowodował, że samochody w stronę Świnoujścia mogą poruszać się tyko lewym pasem. Przyczyny i skutki wypadku bada policja. Funkcjonariusze informują, że jeden z uczestników wypadku był zakleszczony w pojeździe i uwalniać go musiała Straż Pożarna. Został przewieziony do szpitala.

(kel)

Fot. (arch.)

Komentarze

SromotnikBezwstydny
Wyjazd z Podjuch na A6 to też arcydzieło sztuki drogowej!Zaczyna się rozjeżdżoną koleiną która kończy się rowem.... Dojazd -serpentyną ... Szczególnie atrakcyjny nocą.
2017-06-22 16:36:51

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską