wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Świat > Zginął wysadzając automat z prezerwatywami

Zginął wysadzając automat z prezerwatywami

Data publikacji: 2015-12-29 22:40
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-08 12:48
Wywietleń: 1425 77402

29-letni mężczyzna zginął w miasteczku Schoeppingen w Nadrenii Północnej-Westfalii od eksplozji materiału wybuchowego użytego do próby obrabowania automatu z prezerwatywami - poinformowały w  niemieckie media.

Według policji mężczyznę trafił w głowę odłamek stali w chwili, gdy wycofywał się do samochodu i nie zdążył jeszcze zamknąć jego drzwi. Poszkodowany stracił natychmiast przytomność i jego dwaj wspólnicy pojechali z nim do szpitala w pobliskim mieście Ahaus, przedstawiając go na izbie przyjęć jako ofiarę upadku ze schodów. Podjęta reanimacja okazała się bezskuteczna.

Wybuch nastąpił w pierwszym dniu świąt Bożego Narodzenia około godziny 7.40 rano. Zaalarmowani przez jednego z okolicznych mieszkańców policjanci znaleźli na miejscu zdarzenia rozbity automat oraz porozrzucane wokół pieniądze i prezerwatywy, co świadczyło o tym, że rabusie nie zdołali niczego zabrać.

Nieco później policja otrzymała ze szpitala z Ahaus zgłoszenie wypadku. Przesłuchując tam obu mężczyzn, którzy przywieźli poszkodowanego, funkcjonariusze szybko zorientowali się, że rzekomego upadku ze schodów w ogóle nie było. W końcu jeden z przesłuchiwanych ujawnił prawdziwy przebieg wydarzeń. Obaj wspólnicy zmarłego, 29-letni mieszkaniec Bielefeld i zamieszkały w samym Schoeppingen 27-latek, będą odpowiadać za swój czyn z wolnej stopy. (pap)

 

 

Komentarze

Ciekawski,
A ciekawe czy by tez "zginal" wsadzajac cos m......o ? A przy okazji stary zart...podszedl facet do podobnego automatu w Burdeliku i przestraszyl sie wysoka cena 10 Marek za 1 sztuke, gdzie automat sam zakladal ! Pomyslal chwile i wpadl na "pomysl" a...a...a moze jak wrzuce 5 Marek to tez sie uda...i tak tez zrobil ! Po chwili rozlegl sie straszny krzyk... przylatuje "wykidajlo" i pyta... Panie, co Pan tak krzyczy...a no bo wrzucilem 5 Marek...! Panie odpowiada "wykidajlo"... za 5 Marek to automat tylko olowki ostrzy ! !
2016-01-01 23:20:41
Zgaduj zgadula,
Odp. do wpisu Mentalnosc - jak to jakiej...zgaduje ze zagramanicznej ! A dlaczego Polki urodzily w Angli najwiecej dzieci wsrod cudzoziemek... bo nie wszyscy Polacy znaja wstarczajaco dobrze Angielski i byc moze Nasi pokupowali balony... zamiast k.....y ! !
2016-01-01 23:03:09
Mentalność
Przepraszam, a jakiej narodowości są rodzice i dziadkowie tych gagatków?
2015-12-30 07:10:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi