czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Świat > Zabójstwo Polki, dwóch mężczyzn z zarzutami

Zabójstwo Polki, dwóch mężczyzn z zarzutami

Zabójstwo Polki, dwóch mężczyzn z zarzutami
Data publikacji: 2016-09-22 13:15
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-08 12:49
Wywietleń: 1105 156023

Dwóm mężczyznom postawiono zarzuty w związku z zabójstwem Polki w High Wycombe w hrabstwie Buckinghamshire na północny zachód od Londynu, do którego doszło w poniedziałek (19 września) – poinformowała policja. Dochodzenie w tej sprawie trwa.

Mężczyźni to 28-letni Ashan H., któremu postawiono zarzut zabójstwa, oraz 40-letni Usman A., który ma odpowiadać za pomoc w zbrodni. Obaj mieszkają przy tej samej ulicy co ofiara i zostali zatrzymani już w dniu przestępstwa.

Policja w poniedziałek rano została wezwana do jednego z domów w High Wycombe. Ratownicy medyczni, którzy przyjechali na miejsce, stwierdzili zgon. Policja podała w czwartek, że ofiarą jest 20-letnia Polka.

– Wydział konsularny ambasady RP w Londynie podjął w tej sprawie przewidziane prawem działania i pozostaje w kontakcie z rodziną ofiary. Według informacji przekazanej przez policję, motyw ksenofobiczny na tym etapie śledztwa nie jest brany pod uwagę – podało biuro prasowe polskiej ambasady. (pap)

Fot. EPA/CAITLIN PENNA

Komentarze

Dla porownania...
A jak wygladaja tego typu sytuacje i z innymi Narodowosciami np. w Angli ? Tak to nie kiedy moze sie zakonczyc... jak Polki dla kasy, zadaja sie i z Is-lamistami, gdzie nie wystarcza im ok. 20 milonow polskich mezczyzn !!
2016-09-25 23:13:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny