środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Świat > Szewdzka policja pilnuje basenów

Szewdzka policja pilnuje basenów

Szewdzka policja pilnuje basenów
Data publikacji: 2016-01-27 18:21
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-08 12:48
Wywietleń: 1253 111866

Szwedzcy policjanci w cywilu będą pilnować basenów w związku z rosnącą liczbą zgłaszanych przypadków molestowania seksualnego kobiet i dziewczyn. Służby ze Sztokholmu badają liczne skargi na zachowanie młodych mężczyzn.

Skargi zgłaszali głównie rodzice nastoletnich dziewczyn - informuje agencja Associated Press, powołując się na rzecznika policji w stolicy Szwecji Kjella Lindgrena. Nie chciał on jednak podać szczegółów dotyczących osób podejrzanych o molestowanie. Zdradził jedynie, że większość z nich to młodzi mężczyźni i chłopcy. Wcześniej policja informowała, że odnotowała w ostatnim czasie znaczny wzrost liczby doniesień o przypadkach molestowania seksualnego kobiet przez mężczyzn z zagranicy.

Lindgren dodał, że funkcjonariusze zostaną wysłani także na największy basen stolicy - Eriksdalsbadet. Wcześniej zarządzający tym miejscem podjęli decyzję o osobnych kąpielach z masażami (np. jacuzzi) dla kobiet i mężczyzn. Była to reakcja na skargi kobiet i dziewczyn, które miały być molestowane pod wodą. (pap)

 

Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

k....k12
Bla bla bla przybyszom się pozwala robić to, co mają u siebie czyli segregację ze względu na płeć w miejscu publicznym, a nie mogą na basenie dyżurować policjantki o gabarytach Anny Grodzkiej i wyłapywać takich napalonych i gdzie monitoring, gdzie dokumenty biometryczne dla nich z odciskami palców i foto tęczówki oka. Bujać to my, ale nie nas. Nas będą chipować, a oni robią co chcą i Europa jest niby bezradna.... akurat
2016-03-04 22:32:39
Przykre to, ale
imigranci powiadają: oddajcie nam Libię z czasów Kadafiego i jego samego,oraz Syrię sprzed "demokratyzacji" i już nas tu nie ma...hę...
2016-01-28 22:44:08
Tansze rozwiazanie,
A wogole to po co pilnowac... taniej i bezpieczniej bedzie spuscic calkowicie wode i wtedy niech sobie te "imigracyjne plywaki" skacza nawet z trampoliny na glowe...!!
2016-01-28 00:19:05
Wkrotce bedzie IS - czyli Islamska Szwecja,
Szwedzka Policja pracuje juz resztakami sil...i do roku 2020-go obecny Szef Policji chce by Rzad przeznaczyl dodatkowe srodki na wyszkolenie okolo 4100 nowych Policjantow ? Pytanie tylko czy to juz cos da... i czy nie jest juz za pozno ??
2016-01-28 00:05:25
Precz z tą zarazą!
Taki skandal w Europie. Kiedy w końcu konsekwencje wobec tych (tej), którzy to spokojnym ludziom fundują?? Jak najszybciej trzeba się w referendum wypowiedzieć przeciw pomysłom honorowania zobowiązań Kopacz i ściągania do nas "ubogacenia". Taniej, praktyczniej i sprawiedliwiej będzie wydalić Kopacz i jej POmagierów do jakiegoś obozu pełnego "szukających pokoju" za granicą na wolontariuszy.
2016-01-27 22:30:39

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi