piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Świat > Polska straci miliardy ?

Polska straci miliardy ?

Polska straci miliardy ?
Data publikacji: 2015-09-01 15:42
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-24 08:37
Wywietleń: 900 16623

Minister spraw wewnętrznych Austrii Johanna Mikl-Leitner wezwała w wywiadzie dla niemieckiej telewizji ARD do ograniczenia unijnej pomocy finansowej dla krajów UE, które nie chcą przyjmować uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Na rządy tych państw należy wywierać mocną presję - uważa szefowa resortu. Wśród możliwych opcji wymieniła redukcję lub anulowanie" pomocy finansowej wypłacanej krajom UE, które nie wykazują się żadną solidarnością.

- Bez solidarności wszystkich krajów UE w sprawie rozwiązywania problemów imigracji nie będzie solidarności w innych dziedzinach - ostrzegł szef komisji spraw zagranicznych europarlamentu, niemiecki chadek Elmar Brok. (pap)

 

Fot. Paulina Sikora

 

Komentarze

Observer,
Lepiej na poczatku stracic male Unijne miliardy ( ! ) jak w koncowym efekcie wydac na Afrykanskich imigrantow DUZO, DUZO WIECEJ... Polsko-zlotych miliardow, wypracowanych przez Polskich Podatnikow ! ! Ciekawym jest tez to..( ? ) Komu w Afryce Polnocnej zalezyna na wysylaniu i wyganianiu jak najwiecej Islamistow do Europy, by zarazem jak najszybciej OCZYSCIC najblizsze tereny wokol siebie... na przyszlosc ??
2015-09-03 21:57:59
Polsce pod rozwage...! !
Unijne "straszenie" jak za Komuny ...! Ta pomoc ma byc na kilka pierwszych lat ( rzekomo okolo tylko 5-ciu ? ) a co bedzie dalej... jak przybyli imigranci nie beda chcieli uczyc sie wystarczajaco jezyka danego Kraju, symulowac i chorowac i do tego naprodukuja jeszcze kilka dodatkowych dzieci, by miec pozniej "wymowke" ze musza wpierw zajmowac sie swoja duza rodzina, bo taka u Nich tradycja ! A trwac to moze tak dlugo... az osiagna wiek emerytalny ( ! ) by automatycznie przy 65-ciu przejsc pozniej na "zasluzona emeryture" nie pracujac w nowym Kraju ani 1-ej godziny ? Tak to wyglada w bardzo wielu przypadkach w Krajach Europy Zachodniej ! W jednym z Krajow Skandynawskich tamtejszy Rzad podaje, ze imigracja bedzie Ich kosztowala ponad 34 miliardy koron w roku 2015-ym, a na 2016 trzeba bedzie zarezerwowac ponad 40 miliardow koron ! Oczywiscie kosztem Tych co pracuja i beda musieli to wypracowac, by Ali ze swoja duza Rodzina mieli sie dobrze ! !
2015-09-01 20:54:06

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny