środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Świat > Playboy bez negliżu

Playboy bez negliżu

Playboy bez negliżu
Data publikacji: 2015-10-14 15:39
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-24 08:35
Wywietleń: 1237 28272

Znany magazyn dla mężczyzn "Playboy" rezygnuje z publikowania zdjęć rozebranych kobiet - poinformował dziennik "New York Times" powołując się na obecnego szefa wydawnictwa Scotta Flandersa. Pismo chce walczyć o czytelnika interesującymi tekstami.

"Playboy" zadebiutował w 1953 r. z Marylin Monroe na okładce. Teraz ma nadal zamieszczać zdjęcia atrakcyjnych modelek, ale ubranych. Kierownictwo redakcji uznało, że obecnie, kiedy praktycznie każdy ma dostęp do internetu oferującego dużą ilość stron z pornografią, publikowanie zdjęć roznegliżowanych kobiet staje się bezcelowe. Zamierza więc się skupić na ambitnych i interesujących tekstach. Magazyn zamieszczał już w przeszłości wywiady m.in. z Fidelem Castro, pastorem Martinem Lutherem Kingiem, Malcolmem X i Johnem Lennonem. (pap)

Na zdjęciu: meksykańska piosenkarka i aktorka Pilar Montenegro podpisuje okładę z swoim zdjęciem.

Fot. EPA/Julio Ortega

Komentarze

k.....k
sza sza sza szaria będzie już niedługo zadekretowana przez RZONT ŚFIATOWY. Premier globalnego mocarstwa z Bliskiego Wschodu pytał Franka czy nie chciałby zostać głową jednego wielkiego kościoła - jest o tym film na YT Z udziałem poważnych biskupów, bo są i biskupi niepoważni. Właściciele pisma zwyczajnie ustawiają się do wiatru, którego kierunek sami wyznaczają z racji swojej przewodniej misji
2015-10-14 14:16:23

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny