wtorek, 26 września 2017.
Strona główna > Świat > Kolejny zamach w Londynie. Są ofiary

Kolejny zamach w Londynie. Są ofiary

Kolejny zamach w Londynie. Są ofiary
Data publikacji: 2017-06-04 07:48
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-08 12:50
Wywietleń: 667 266604

W wyniku sobotniego zamachu terrorystycznego w Londynie do szpitala przyjęto już 48 osób - poinformowały w niedzielę rano londyńskie służby ratunkowe. Mniej poważne rany wielu innych osób opatrywano na miejscu zdarzenia.

- Do pięciu szpitali w całym Londynie przyjęliśmy 48 pacjentów, którzy odnieśli rany w ataku - mówił przedstawiciel pogotowia ratunkowego.

Poprzedni bilans mówił o 30 hospitalizowanych. 

W wyniku zdarzenia zginęło co najmniej sześć osób. 

W sobotę wieczorem zamachowcy wjechali samochodem w pieszych na moście London Bridge, a następnie zaatakowali za pomocą noży ludzi w pobliżu targu Borough Market. Wszyscy trzej napastnicy zostali zastrzeleni przez policję. (pap)

Fot. PAP/EPA

Komentarze

do @ Doigrali się
- "jajakobyły" urządzam darmowo "dokształty" dla PO_prawnych polityczne i miłujących niejedzących świniny... Pierwszy "dokształt"; -„Posmaruj się krwią ofiary i udawaj martwego” – Czas ostrzału należy przeczekać za jakąś osłoną i potem uciekać albo udawać martwego. Można wykorzystać krew leżącego obok rannego, żeby się nią posmarować. Jeśli nie ma możliwości ucieczki przed uzbrojonym w nóż napastnikiem wykorzystujemy meble, żeby go do siebie nie dopuścić. Kiedy wyczerpią się takie możliwości, musimy „wyizolować rękę z nożem” – tak w depeszowym skrócie – według obecnych i byłych żołnierzy GROM – powinno wyglądać zachowanie podczas zamachu terrorystycznego."
2017-06-05 10:54:48
Budzik
Angela "znalazła" prąd,szukała aż 24 godziny, ale znalazła;..."Brama Brandenburska w niedzielę późnym wieczorem przybrała barwy Wielkiej Brytanii. Gest Niemców związany był z zamachem w Londynie, w którym zginęło siedem osób, a 48 zostało rannych. Podobne gesty władze Berlina wykonały po zamachach w Paryżu, Brukseli i Stambule.
2017-06-05 10:35:01
Doigrali się
a tak uciekali z tej niedobrej Unii przed terrorystami, no to teraz mają swój brexit
2017-06-05 08:06:51
do "Zejdź na Ziemię, oszołomie."
Cyt."Nawet, gdyby było zielone światło dla przyjmowania uchodźców, ci szybko by spieprzyli z Polski."... Idioto zastanawiałeś się choć chwilkę dlaczego wysyłają PRZYMUSOWO (!) uchodźców do Polski, którzy "by spieprzyli z Polski"?
2017-06-04 20:36:53
wykończył się brexitem
Trzeba było zostać w UE
2017-06-04 20:35:18
Klinika Psychiatrii
@chcieli brexitu..., @edi, @wert - Dzięki panowie za dobre wpisy. Ja jeszcze dodam, że POdobno wytatuowanie sobie pszczoły zabezpiecza przed zamachem, nawet bardziej niż pozostanie w Unii. Według wstępnych doniesień nie zginął nikt z wytatuowaną pszczołą. To POtwierdza 100% skuteczność tej metody!
2017-06-04 16:33:20
jan
The Volksdeutsch's Network i Szechter Zeitung zaczęły już wmawiać lemingom że ten zamach to skutek Brexitu bo Wielka Brytania straciła ochronę Unii Europejskiej - czego te szczujnie medialne już nie wymyślą żeby zamącić w głowach lewactwu!?
2017-06-04 15:47:08
precz z PO
Lewackie przygłupy - jakby nie było Brexitu to by nie było zamachów?! Lemingi czy wy macie dobrze poukładane w tych zakutych łbach! Mniej TVNu i GW to może wam się poprawi!
2017-06-04 15:30:38
wujek Staszek
Dyskusja nudzących się bachorów
2017-06-04 15:22:54
wert
Dopóki Polska jest w UE nic nam nie grozi. Anglicy sami sobie zgotowali to piekło
2017-06-04 14:07:10
@jan
Zejdź na Ziemię, oszołomie. Nawet, gdyby było zielone światło dla przyjmowania uchodźców, ci szybko by spieprzyli z Polski.
2017-06-04 12:45:27
jan
Codziennie dziękuje Bogu że żyję w tej zaściankowej Polsce! Strach pomyśleć co by było gdyby dalej rządziły te oszołomy z PO - mielibyśmy już w Polsce tysiące islamistów i zamachy tak samo jak na zachodzie!
2017-06-04 11:08:25
edi
Niech Anglicy podziękuja niejakiemu Nigelowi Farageowi. To on wyprowadził ich z Unii i to on ma krew ofiar zamachów na rękach
2017-06-04 10:05:31
chcieli brexitu to mają tego efekty
To nie przypadek że terroryści atakują teraz tylko Wielką BrWielką. Wiedzą że nie ma ochrony UE
2017-06-04 09:52:06
Budzik
To nie zamach to; "Straszliwy atak w serce naszej stolicy" (http://www.tvn24.pl) - zobaczymy czy Merkel "zapali" Bramę Brandenburską, po zamachu "u ruska" zabrakło prądu.
2017-06-04 09:51:30
Europo, pobudka
Rysujcie kwiatki na chodniku i nie szczędźcie kredy. Nie zapomnijcie o filtrach flagi brytyjskiej na portalach społecznościowych.
2017-06-04 09:20:22