czwartek, 22 lutego 2018.
Strona główna > Świat > Johnny Depp oskarżony o pobicie żony

Johnny Depp oskarżony o pobicie żony

Johnny Depp oskarżony o pobicie żony
Data publikacji: 2016-05-28 12:23
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-08 12:48
Wywietleń: 156 135622

Gwiazdor filmowy Johnny Depp otrzymał sądowy zakaz kontaktów z żoną – aktorką Amber Heard – po tym jak oskarżyła go ona o pobicie. Heard złożyła w sądzie w Los Angeles pozew o rozwód.

Sędzia Carl H. Moor zakazał Deppowi prób nawiązywania kontaktów z Heard do czasu pierwszej rozprawy rozwodowej wyznaczonej na 17 czerwca. Depp otrzymał też zakaz zbliżania się do małżonki na odległość mniejszą niż 100 metrów.

30-letnia Heard oskarżyła Deppa o to, że podczas kłótni rzucił w nią jej telefonem komórkowym, który uderzył ją w policzek i oko. Depp miał również ciągnąć ją za włosy, krzyczeć i zadawać jej ciosy. Aktorka przedłożyła sądowi zdjęcia swej twarzy ze śladami pobicia oraz bogatą dokumentację liczącą 40 stron.

Małżeństwo Deppa z Heard trwało zaledwie 15 miesięcy. W pozwie rozwodowym aktorka jako jego przyczynę podała "różnice nie do pogodzenia". Według powódki Depp miał przez cały czas małżeństwa dopuszczać się "agresji słownej i czynnej" oraz mieć problemy z alkoholem i narkotykami. Aktor, znany m. in. z serii filmów o piratach z Karaibów, wcześniej pozostawał w długoletnim nieformalnym związku z aktorką Vanessą Paradis, z którą ma dwoje dzieci. Był też już żonaty z charakteryzatorką Lori Anne Wilson, z którą rozwiódł się po 2 latach. (pap)

 

Fot. EPA/ETTORE FERRARI

Komentarze

Zieloni jak...
Mowiac krotko My Faceci w dzisiejszym cywilizowanym Swiecie, jestesmy za slabymi Psychologami w stosunku do Kobiet i to Nas gubi... ! W dzisiejszych czasach Kobiety potrzebuja Faceta tylko na kilkanscie minut do zaplodnienia i by wyczuc... jak duza ma Kase w Banku... pozniej wiedza juz, gdzie lezy najblizsze czy najpopularniejsze Biuro Adwokackie ! Jednym z powodow tego wszystkiego jest tez to, ze My Faceci za malo ze soba na takie tematy rozmawiamy... i za malo ogladamy filmy o rozwodach... nie mowiac juz o czytaniu Babskich plotkarskich Gazet...! A jeszcze jak zona ma kolezanke rozwodke, to juz tylko kwestia czasu kiedy bedziemy "UGOTOWANI"...!!
2016-05-29 22:24:46
zzz
A kobitka nie ma swojego telefonu ?
2016-05-28 17:10:14

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
-1
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jak żyło się w powojennym Szczecinie
Morsy na kąpielisku Głębokie
Dawny Szczecin
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy