czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Świat > Johnny Depp oskarżony o pobicie żony

Johnny Depp oskarżony o pobicie żony

Johnny Depp oskarżony o pobicie żony
Data publikacji: 2016-05-28 12:23
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-08 12:48
Wywietleń: 49 135622

Gwiazdor filmowy Johnny Depp otrzymał sądowy zakaz kontaktów z żoną – aktorką Amber Heard – po tym jak oskarżyła go ona o pobicie. Heard złożyła w sądzie w Los Angeles pozew o rozwód.

Sędzia Carl H. Moor zakazał Deppowi prób nawiązywania kontaktów z Heard do czasu pierwszej rozprawy rozwodowej wyznaczonej na 17 czerwca. Depp otrzymał też zakaz zbliżania się do małżonki na odległość mniejszą niż 100 metrów.

30-letnia Heard oskarżyła Deppa o to, że podczas kłótni rzucił w nią jej telefonem komórkowym, który uderzył ją w policzek i oko. Depp miał również ciągnąć ją za włosy, krzyczeć i zadawać jej ciosy. Aktorka przedłożyła sądowi zdjęcia swej twarzy ze śladami pobicia oraz bogatą dokumentację liczącą 40 stron.

Małżeństwo Deppa z Heard trwało zaledwie 15 miesięcy. W pozwie rozwodowym aktorka jako jego przyczynę podała "różnice nie do pogodzenia". Według powódki Depp miał przez cały czas małżeństwa dopuszczać się "agresji słownej i czynnej" oraz mieć problemy z alkoholem i narkotykami. Aktor, znany m. in. z serii filmów o piratach z Karaibów, wcześniej pozostawał w długoletnim nieformalnym związku z aktorką Vanessą Paradis, z którą ma dwoje dzieci. Był też już żonaty z charakteryzatorką Lori Anne Wilson, z którą rozwiódł się po 2 latach. (pap)

 

Fot. EPA/ETTORE FERRARI

Komentarze

Zieloni jak...
Mowiac krotko My Faceci w dzisiejszym cywilizowanym Swiecie, jestesmy za slabymi Psychologami w stosunku do Kobiet i to Nas gubi... ! W dzisiejszych czasach Kobiety potrzebuja Faceta tylko na kilkanscie minut do zaplodnienia i by wyczuc... jak duza ma Kase w Banku... pozniej wiedza juz, gdzie lezy najblizsze czy najpopularniejsze Biuro Adwokackie ! Jednym z powodow tego wszystkiego jest tez to, ze My Faceci za malo ze soba na takie tematy rozmawiamy... i za malo ogladamy filmy o rozwodach... nie mowiac juz o czytaniu Babskich plotkarskich Gazet...! A jeszcze jak zona ma kolezanke rozwodke, to juz tylko kwestia czasu kiedy bedziemy "UGOTOWANI"...!!
2016-05-29 22:24:46
zzz
A kobitka nie ma swojego telefonu ?
2016-05-28 17:10:14

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi