niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Świat > Jaka będzie prezydentura Trumpa?

Jaka będzie prezydentura Trumpa? [FILM]

Jaka będzie prezydentura Trumpa?
Data publikacji: 2016-11-13 08:24
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-08 12:49
Wywietleń: 74 171608

Amerykanie wybrali swojego 45 prezydenta. Donald Trump zostanie mim oficjalnie w styczniu. Wtedy właśnie nowy prezydent Stanów Zjednoczonych zostanie zaprzysiężony i zacznie tworzyć swój gabinet. Jaka to może być prezydentura i co oznacza dla Polski?

- Wyniki są ogromnym zaskoczeniem, bo prawie nikt nie spodziewał się tak zdecydowanego zwycięstwa. To jest zaskoczeniem. Ameryka wybrała w pewnym stopniu świeżość, inność, nowość zmianę. Ameryka nie wybrała doświadczenia, prestiżu, wiedzy, doświadczenia życiowego, doświadczenia zawodowego byłej sekretarz stanu – mówi newsrm.tv Michał Kobosko, dyrektor Atlantic Council Poland i Wrocław Global Forum.

Najważniejsze będzie następne 70 dni do inauguracji – ocenia Tonny Housh prezes Rady Dyrektorów Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce i wyjaśnia – Będziemy wiedzieli jaką administracje buduje Donald Trump. To będzie pewien sygnał jak i kierunek. Teraz Trump jest poza tradycyjnymi strukturami republikańskimi. Nie mamy takiej pewności jak w przypadku tradycyjnych kandydatur.

Jaka to będzie prezydentura? To ciężko jest ocenić. – Niestety nie wiemy jaka to będzie prezydentura. Nie wiemy czy możemy opierać nasze przekonania i komentarze na tym co Donald Trump mówił w kampanii wyborczej. Być może kiedy realnie przyjdzie mu podejmować decyzje, zatrudni swoją ekipę, administrację przyjdzie czas na zderzenie się z realiami. Tymi realiami wewnątrz amerykańskimi, amerykańskiej gospodarki, rynku pracy i tymi realiami geopolitycznymi – dodaje Michał Kobosko.

Źródło: newsrm.tv

Komentarze

Jaka bedzie Prezydentura D. Trumpa...
Na pewno duzo, duzo lepsza od Barak-owej, gdyz przed jeszcze silniejsza Ameryka wszyscy beda mieli DUZO WIEKSZY RESPEKT - z Rosja i Chinami wlacznie !!
2016-11-13 21:32:00

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi