wtorek, 22 sierpnia 2017.
Strona główna > Świat > Albright: Wygrana Clinton dobra dla Polski i USA

Albright: Wygrana Clinton dobra dla Polski i USA [FILM]

Albright: Wygrana Clinton dobra dla Polski i USA
Data publikacji: 2016-05-12 12:16
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-08 12:48
Wywietleń: 1164 133249

Mam wielką nadzieję, że Hillary Clinton będzie następnym prezydentem Stanów Zjednoczonych, jej wygrana byłaby dobra dla Polski, dla USA i dla świata - przekonuje była sekretarz stanu USA Madeleine Albright.

- Mam wielką nadzieję, że sekretarz Hillary Clinton będzie następnym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Była silnym zwolennikiem NATO. Ona rozumie, że nasi sojusznicy są kluczowi. USA będą wspierały Sojusz Północnoatlantycki, ale członkowie NATO samodzielnie także muszą zdawać sobie sprawę, że powinni wnosić w NATO swój wkład. Przypominam dyskusję o przeznaczaniu części budżetów obronnych na wspólne plany. Myślę, że będzie dużo pracy związanej z NATO - powiedziała Albright. Jak dodała uważa, że wygrana Clinton będzie dobra dla świata, dla Stanów Zjednoczonych i dla Polski. (pap)

 

Film: PAP

Komentarze

PO-dsluchane,
Dobra, to jest PO-dobno i zupa z Bobra... !!
2016-05-16 00:25:24
nszcz
Ameryka to kraj trzeciego swiata, z nieefektywnym uzbrojeniem, ktorg chce wcisnac strefe tzw. wolnego handlu, ktora zniszczy lokalne i ekologicznych producentow, mam nadzieje ze Albright przyniesie pecha Clinton...i sprawy wroca do normy na swiecie i na bliskim wschodzie
2016-05-15 19:12:26
Przed i PO 68 - ym,
Jak by nie patrzyl i nie liczyl...to Polska Rzadzilo, Rzadzi i byc moze dlugo bedzie sie jeszcze Rzadzic... az z Afryki !!
2016-05-14 21:02:24
Jarun
Tzn. jeżeli Clintonowa dojdzie do władzy to odżyją roszczenia amerykańskich Żydów a gdy Trump będzie prezydentem - to może mieć gdzieś żydowskie lobby i ich wielomiliardowe roszczenia.
2016-05-13 11:14:38
Jarun
Amerykańska żydówka wie najlepiej co dobre dla Polski. Oczywiście chodzi tu o nieuzasadnione roszczenia gmin żydowskich o wielomiliardowe tzw. odszkodowania, które miałoby zapłacić państwo polskie czyli my. Przypominam że Żyd, Palestyńczyk, Niemiec to określenie nacji, grupy etnicznej, a nie przezwisko.
2016-05-13 08:27:33
Bo w USA...
Odp. do Wizy... bo w USA nie PO-trzebuja: Komunistow, PO-stkomunistow, "zlodziejaszkow i bandytow"... majac juz wystarczajaco duzo Swoich, tam na miejscu !!
2016-05-13 02:22:49
Patrzac dalekowzrocznie...
A wygrana Republikanina D. Trumpa, bedzie jeszcze lepszym wyjsciem nie tylko dla USA ale i reszty Swiata... ! Mowiac krotko Facet z j.....
2016-05-13 02:16:00
Republikanin,
Wygrana Pani Hillary Clinton byla by "jako tako dobra" dla Polski, gdyby u Wladzy w Polsce PO-zostali jeszcze PO-stkomunisci, gdyz i Amerykanscy Socjalisci beda zawsze "reka w reke" z PO-stkomunistami ! Ale niestety Pani Albright... w dniu 25.10.2015 roku, Spoleczenstwo Polskie, PO 70 latach... wreszcie i nareszcie zglosowalo - ODWROTNIE !!
2016-05-13 01:18:32
Wizy
Wygrana Busha była dobra dla Polski, wygrana Obamy była dobra dla Polski, ale jakoś nadal musimy mieć wizy wyjeżdżając do USA....