środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Z boisk juniorów. Porażka Pogoni, zwycięstwo Salosu

Z boisk juniorów. Porażka Pogoni, zwycięstwo Salosu

Z boisk juniorów. Porażka Pogoni, zwycięstwo Salosu
Data publikacji: 2017-11-12 15:18
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-12 15:18
Wywietleń: 564 300857

Trzeciej porażki z rzędu doznali juniorzy Pogoni Szczecin, którzy tym razem przegrali w Lubinie z miejscowym Zagłębiem 0:4 (0:3). W trzech ostatnich meczach podopieczni trenera Pawła Crettiego zanotowali bilans bramkowy 2-11.

W trzech ostatnich meczach młodzi portowcy mierzyli się z drużynami z pierwszej szóstki i ta potrójna konfrontacja wypadła fatalnie - trzema wysokimi porażkami. W Lubinie zagrało trzech reprezentantów Polski do lat 18: Boniecki, Stefaniak i Benedyczak, którzy dopiero wrócili z reprezentacyjnych wojaży. Niewiele jednak drużynie pomogli.

W wyjściowym składzie grało trzech podstawowych piłkarzy z drużyny wicemistrzów Polski juniorów z poprzedniego sezonu: wspomniany Boniecki, Wawrzynowicz i Kusztan. Ponadto Stefaniak i Jopek w poprzednim sezonie częściej grywali już w III-ligowych rezerwach, a do sezonu przygotowywali się z pierwszą drużyną.

Pierwsze zwycięstwo od 26 sierpnia odnieśli juniorzy Salosu, którzy pokonali na własnym boisku Odrę Opole 4:3. Przerwali tym samym passę aż dziewięciu spotkań bez wygranej. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny