piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Tenis. Matkowski w deblu i mikście

Tenis. Matkowski w deblu i mikście

Tenis. Matkowski w deblu i mikście
Data publikacji: 2015-09-02 07:44
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 132 16710

Szczeciński tenisista Marcin Matkowski w wielkoszlemowym turnieju US Open zaprezentuje się zarówno w grze podwójnej, jak w grze mieszanej. W obu turniejach rozpocznie zmagania, jako zawodnik rozstawiony.

W deblu rozpocznie rywalizację w środę. Występując w parze z Nenadem Zimonjicem z Serbii rozstawieni są z nr 4 i w swoim pierwszym pojedynku zagrają w czwartym meczu dnia na korcie nr 14. Ich rywalami będą Hiszpanie: Guillermo Garcia i Pablo Busta.

Matkowski przystąpi też do rywalizacji w grze mieszanej. Jego partnerką będzie czeska tenisistka Lucia Hradecka. Polsko – czeski duet rozstawiony jest z nr 3, zna się bardzo dobrze. W tym roku dotarli do finału Rollanda Garrosa i chcą ten wynik w Nowym Jorku przynajmniej powtórzyć. W pierwszym meczu zmierzą się z Amerykanami: Bethanie Mattek i Samem Querreyem.

W środę na kortach w Nowym Jorku zaprezentuje się jeszcze jeden szczeciński deblista. Tomasz Bednarek w turnieju gry podwójnej zagra w parze z Jerzym Janowiczem. Ich pierwszymi rywalami będą: Mariusz Fyrstenberg i Santiago Gonzalez z Meksyku. Mecz rozpocznie się w środę o g. 17 polskiego czasu.

Fot. R. Pakieser

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny