środa, 18 października 2017.
Strona główna > Sport > Tenis. Kuczer mistrzynią Polski

Tenis. Kuczer mistrzynią Polski

Tenis. Kuczer mistrzynią Polski
Data publikacji: 2016-06-21 16:06
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-22 10:57
Wywietleń: 1309 140114

Daria Kuczer z Akademii Tenisowej Promasters Szczecin zdobyła trzy medale mistrzostw Polski juniorów. Szczecinianka po raz czwarty z rzędu została mistrzynią Polski w grze pojedynczej. W finale turnieju w Sopocie Kuczer obroniła trzy piłki meczowe i pokonała Marcelinę Podlińską (Górnik Bytom) 7:5 4:6 7:6. W drodze do finału Kuczer nie oddała rywalkom seta i straciła zaledwie 7 gemów.

Szczecinianka stanęła w Sopocie na podium jeszcze dwukrotnie. W grze deblowej z Adrianną Sosnowską (Winners ST Wolniak Łódź) znów sięgnęła po złoto. Szczecińsko-łódzki debel pokonała w finale parę Paczena- Podlińska (obie Górnik Bytom) 6:1 6:2. W mikście z Marcinem Skowrońskim (Return Radom) Kuczer musiała zadowolić się brązowym krążkiem.

Wprost z Sopotu Kuczer przeniosła się do Gliwic, gdzie rozpoczęły się wczoraj mistrzostwach Polski seniorów i seniorek. W pierwszej rundzie szczecinianka trafiła na rozstawioną z nr 3 Agatę Borgman (Górnik Bytom) i wygrała 6:4, 6:1.

W mistrzostwach Polski wystartowało jeszcze dwoje innych zawodników AT Promasters Szczecin. Rafał Teurer pokonał w pierwszym meczu Kacpra Mularczyka (ZTT Złotoryja) 6:3, 6:3, a już w I rundzie turnieju kobiet odpadła Marta Gałka (Promasters).

(woj)

Fot. arch.

Komentarze

POZNANIAK
RAFAŁ TEURER - ZNANA POSTAĆ W SZCZECIŃSKIM ŚWIATKU TENISA. OD WIELU LAT. MIMO JUŻ SWOICH LAT KONSEKWENTNIE DĄŻY DO SUKCESU I TRWA W SPORCIE.GODNY SZACUNKU SPORTOWIEC. DOBRY TRENER Z NIEGO BĘDZIE.CAŁY CZAS JAK WIDAĆ GRA W TURNIEJACH A TO DOBRA SZKOŁA TENISA.
2016-06-22 10:54:15
POZNANIAK
KTO TRENUJE Ta PANIA? KTOS ZE SZCZECINA? PROSZĘ O INFORMACJE. TO DZIWNE ,ZE KTOS Z WASZEGO MIASTA WYBIŁ SIE PONAD PRZECIĘTNOŚĆ NA TAKĄ SKALE. NAZWISKO TEJ PANI PO257JAWIA SIE W DOBRYM ŚWIETLE BARDZO CZESTO. KTO JA TRENUJE? SZCZECIN TO NIE JEST MIASTO SUKCESU STAD MOJE WIELKIE ZDZIWIENIE.
2016-06-22 10:30:44

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi