poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Sport > Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA)

Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA)

Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA)
Data publikacji: 2015-09-19 18:56
Ostatnia aktualizacja: 2015-09-19 20:38
Wywietleń: 793 21789

Tenisowy turniej Pekao Szczecin Open wkracza w decydująca fazę. W sobotę rozegrane zostały półfinały gry pojedynczej i finał gry deblowej.

W poprzednim tygodniu na kortach w Genui w finale challengera zagrali: Nicolas Almagro i Marco Cecchinato. Wiemy już, że w Szczecinie nie będzie powtórki.

Włoch przegrał z rewelacyjnie spisującym się w turnieju zawodnikiem z Ukrainy walkowerem. Długo walczył z grypą, ale ostatecznie musiał podjąć niekorzystną dla siebie decyzję.

Drugi, a praktycznie jedyny tego dnia półfinał zapowiadał się za to szlagierowo. Najbardziej renomowany gracz turnieju, Nicolas Almagro miał ochotę na przełamanie klątwy Hiszpanów i wygranie turnieju po raz pierwszy w jego 23 – letniej historii.

Tak się jednak nie stało. W meczu przerywanym przez deszcz lepszy okazał się Niemiec, który po raz drugi z rzędu zakwalifikował się do finału szczecińskiego challengera. Spotkanie stało na dobrym poziomie, zadowoliło liczną publiczność.

Na koniec dnia rozegrany został finał debla. Zwyciężyła francuska para.

Na stronie 24kurier.pl na bieżąco podawać będziemy wyniki zakończonych spotkań.

Plan gier na sobotę:

KORT CENTRALNY

Marco Cecchinato (Włochy, 4) – Artem Smirnov (Ukraina, Q)   walkower

Nicolas Almagro (Hiszpania, 6) – Jan Struff (Niemcy, 7)   3:6, 6:4, 5:7

Gaio/Giannesi (Włochy) – Lamasine/Martin (Francja)   3:6, 6:7

Fot. R. Pakieser

 

Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA) Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA) Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA) Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA) Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA) Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA) Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA) Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA) Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA) Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA) Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA) Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA) Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA) Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA) Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA) Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA) Tenis. Finał debla dla Francuzów (GALERIA)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi