sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Sport > Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera

Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera

Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera
Data publikacji: 2015-09-05 21:19
Wywietleń: 718 18531

Nowy sezon zainaugurowały piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin. Nie miały problemów z pokonaniem beniaminka z Kościerzyny, wygrywając 29:19. Wysokie zwycięstwo zapewniły sobie praktycznie na początku meczu.

Olimpia Szczecin przegrała piąty mecz z rzędu. Tym razem można było oczekiwać, że o pierwsze punkty będzie ciężko. Zagłębie Lubin, to czołowa drużyna w naszym kraju.

Rezerwy Pogoni Szczecin utrzymały miano niepokonanej drużyny w rozgrywkach III ligi, choć remisu z Wierzycą Pelplin nie mogą uznać za sukces.

Zobacz, jak sobotnie wydarzenia sportowe wyglądały w obiektywie Ryszarda Pakiesera.

Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi