sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera

Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera

Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera
Data publikacji: 2015-09-05 21:19
Wywietleń: 747 18531

Nowy sezon zainaugurowały piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin. Nie miały problemów z pokonaniem beniaminka z Kościerzyny, wygrywając 29:19. Wysokie zwycięstwo zapewniły sobie praktycznie na początku meczu.

Olimpia Szczecin przegrała piąty mecz z rzędu. Tym razem można było oczekiwać, że o pierwsze punkty będzie ciężko. Zagłębie Lubin, to czołowa drużyna w naszym kraju.

Rezerwy Pogoni Szczecin utrzymały miano niepokonanej drużyny w rozgrywkach III ligi, choć remisu z Wierzycą Pelplin nie mogą uznać za sukces.

Zobacz, jak sobotnie wydarzenia sportowe wyglądały w obiektywie Ryszarda Pakiesera.

Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera Sportowa sobota w obiektywie R. Pakiesera

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską