środa, 18 października 2017.
Strona główna > Sport > Sportowa sobota NA ŻYWO

Sportowa sobota NA ŻYWO

Sportowa sobota NA ŻYWO
Data publikacji: 2015-09-05 08:32
Ostatnia aktualizacja: 2015-09-05 20:24
Wywietleń: 1355 18431

W sportowej sobocie na żywo przekazywać będziemy na bieżąco o wydarzeniach z aren nie tylko piłkarskich, ale również piłki ręcznej i tenisa ziemnego. 

 

III liga piłkarska: Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin 1:1 (0:0) 0:1 Drewek (55), 1:1 D. Kowalczyk (58).

Ekstraklasa kobiet: Olimpia Szczecin - Zagłębie Lubin 0:3

II liga piłkarska: Błękitni Stargard - Wisła Puławy   0:0

Błękitni: Ufnal - Siwek, Liśkiewicz, Pustelnik, Wawszczyk - Baranowski, Kazimierowicz (46, Wojtasiak) - Fadecki, Okuszko, Gutowski (46, Wiśniewski) - Magnuski (62, Inczewski).

Superliga piłkarek ręcznych: Pogoń Baltica Szczecin - Kościerzyna   29:19 (18:8)

Bramki dla Pogoni Baltica: 4 - Masna, Zimny, Koprowska, 3 - Stasiak, Głowińska, Jaszczuk, 2 - Gadzina, Szczecina, Kochaniak, Sabała.

I połowa: 5 min. - 2:1, 10 min. - 6:1, 15 min. - 9:1, 20 min. - 13:4, 25 min. - 15:6, 30 min. - 18:8.

II połowa: 35 min. - 18:11, 40 min. - 21:13, 45 min. - 22:14, 50 min. - 24:16, 55 min. - 26:16.

III liga piłkarska: Chwaszczyno - Chemik Police   1:3 (1:1) 1:0 Dampc (21), 1:1 Krawiec (39), 1:2 Szałek (88), 1:3 Krawiec (90)

III liga piłkarska: Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin 5:0 (2:0) 1:0 Bułka (11, karny), 2:0 Rusinek (25), 3:0 Rusinek (54), 4:0 Zejglic (86), 5:0 Karasiński (90)

III liga piłkarska: Gwardia Koszalin - Vineta Wolin 0:0

III liga piłkarska: Drawa Drawsko Pomorskie - Cartusia Kartuzy   2:1 (0:1) 0:1 Skierkowski (28), 1:1 Stukonis (37, karny), 2:1 Kozawa (48), 3:1 Capek (80)

US Open w deblu: Matkowski/Zimonjic - Cecchinato/Seppi   7:6, 7:5

Superliga piłkarzy ręcznych: Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin  21:22 (13:5)

I połowa: 5 min. - 3:1, 10 min. 4:1, 15 min. - 6:2, 20 min. - 8:5, 25 min. - 12:5, 30 min. - 13:5.

II połowa: 35 min. - 14:9, 40 min. - 15:12, 45 min. - 16:13, 50 min. - 17:17, 55 min. - 19:19.

Bramki dla Pogoni zdobyli: 6 - Bruna, 4 - Gierak, 3 - Walczak, Zaremba, 2 - Jedziniak, Krupa, 1 - Krysiak, Kniaziew.

 

IV liga piłkarska

 

Szczecinek - Hutnik Szczecin   2:0

Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski   4:0   

Iskra Białogard - Piast Chociwel   2:2

Rasel Dygowo - Odra Chojna   1:0

Dąb Dębno - Astra Ustronie Morskie   1:0

Leśnik Manowo - Wiekowianka   4:0

Olimp Gościno - Jeziorak Szczecin   4:3

 

V liga piłkarska

 

Rega Trzebiatów - Iskra Golczewo   5:0

Stal Lipiany - Kłos Pełczyce   6:3

Sarmata Dobra Nowogardzka - Sparta Węgorzyno   1:6

Pomorzanin Nowogard - Zorza Dobrzany   1:1

Arkonia Szczecin - Stal Szczecin   2:2

Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino   2:3

Polonia Płoty - Błękitni II Stargard   1:0

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje