piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Sportowa sobota. Jubileuszowa gala bokserska

Sportowa sobota. Jubileuszowa gala bokserska

Sportowa sobota. Jubileuszowa gala bokserska
Data publikacji: 2016-12-10 08:57
Ostatnia aktualizacja: 2016-12-10 17:48
Wywietleń: 646 182950

Trzy nasze drużyny, a dwie grające w najwyższej klasie rozgrywkowej, stoczą w sobotę ligowe mecze. Na plan pierwszy w naszym regionie wysuwa się jednak jubileuszowa gala bokserska z okazji 10-lecia Skorpionu.

Plus Liga siatkarzy

17.00: BBTS Bielsko - Espadon Szczecin

Szczeciński beniaminek, po sukcesie w meczu z AZS Częstochowa, o kolejne zwycięstwo walczyć będzie z outsiderem z Bielska. Siatkarze BBTS jedyną wygraną w tym sezonie odnotowali przed dwoma miesiącami przed własną publicznością z Czarnymi 3:1. Przed tygodniem urwali punkt wicemistrzom Polski Resovii Rzeszów, ale nie zmieniło to ich znacząco pozycji w tabeli.

I liga koszykarzy

17.00: Spójnia Stargard - Znicz Pruszków

Spójnia, która przed tygodniem w Radomiu przegrała drugi mecz w sezonie, podejmuje w sobotę ekipę z Pruszkowa. Znicz wygrał ostatnie dwa pojedynki ligowe, ale w całym sezonie ma dopiero pięć zwycięstw. W drużynie z Pruszkowa nie ma wybijającego się lidera, ale atutem drużyny jest szeroki i wyrównany skład.

Superliga piłkarzy ręcznych

18.00: Azoty Puławy - Sandra SPA Pogoń Szczecin

Po zakończonej klęską środowej potyczce w Zabrzu z Górnikiem, w sobotę szczecińscy szczypiorniści rozegrają kolejny wyjazdowy pojedynek pod wodzą Mariusza Jurasika. Nowy trener w Zabrzu po kilkumiesięcznej przerwie powrócił też do gry na parkiecie i zawstydził zawodników Pogoni rzucając najwięcej, bo sześć bramek.

Jubileusz Skorpiona

10.00 i 18.00: gala bokserska

Skorpion Szczecin obchodzi 10-lecie powstania klubu i z tej okazji w sobotę w hali SDS odbędą się okolicznościowe imprezy. Na godzinę 10 przewidziano rozpoczęcie finałowych walk turnieju bokserskiego o puchar Skorpiona, natomiast o godz. 18, rozpocznie się gala 10-lecia, której kulminacyjnym punktem będzie mecz bokserski: Skorpion – Europa. ©℗ (mij, woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

ortografia
chyba Skorpiona bo inaczej to będzie: oczko odpadło temu skorpionu....
2016-12-10 08:59:33

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny