poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Sport > Sportowa sobota. Frekwencyjny rekord (FILM)

Sportowa sobota. Frekwencyjny rekord (FILM)

Sportowa sobota. Frekwencyjny rekord (FILM)
Data publikacji: 2016-01-16 10:44
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-28 22:39
Wywietleń: 48 100938

Mecz Pogoni 04 z Rekordem w lidze futsalu jest najważniejszym wydarzeniem sportowej soboty w naszym regionie. Przed własną publicznością zaprezentują się też I - ligowe siatkarki PSPS Chemika, a piłkarskie sparringi zaplanowała nie tylko Pogoń, ale też nasi II ligowcy.

Ekstraklasa futsalu

17.00: Pogoń ’04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała

Futsaliści wracają na parkiety po świątecznej przerwie. Do Szczecina przyjeżdża wicelider, co już samo w sobie powinno zachęcić kibiców do przyjścia do hali. Zespół z Podbeskidzia, podobnie jak portowcy, walczy o mistrzostwo.

Ponieważ jednak władze klubu marzyli, aby podczas sobotniego spotkania padł rekord frekwencji na meczu futsalowym w kraju, przygotowano mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

Zobacz fragmenty i wypowiedzi po meczu Pogoń 04 - FC Toruń, który do tej pory zgromadził największą w Szczecinie frekwencję na ligowym meczu futsalu:

Bilety kosztowały złotówkę, każdy fan otrzyma także napój Blazer, będzie miał okazję wygrać bon o wartości 1000 zł do wykorzystania w kręgielni. Dzieciaki mogą liczyć na lody i watę cukrową. Szczegóły na stronie www.pogon04.szczecin.pl.

Jak poinformowali organizatorzy, wszystkie bilety zostały już wyprzedane. W szczecińskiej Azoty Arenie obecnych będzie zatem ponad 5 tys. kibiców, co bedzie absolutnym frekwencyjnym rekordem Polski w tej dyscyplinie sportu.

I liga siatkarek

17.00: PSPS Chemik Police - Silesia Volley Mysłowice

Siatkarki PSPS Chemik po raz drugi w ostatnich tygodniach zmierzą się z Silesią Volley. Po pewnym zwycięstwie 3:0 w Mysłowicach, podopieczne trenera Mariusza Bujka chcą powtórzyć ten wynik przed własną publicznością.

Do polickiej drużyny w grudniu dołączyły dwie nowe siatkarki: Ewa Kwiatkowska i Marta Wellna. Obie przed laty były podstawowymi zawodniczkami pierwszoligowego Chemika i w drugiej części obecne sezonu także powinny być kluczowymi postaciami drużyny.

Piłka nożna

11.00: Pogoń Szczecin - Mewa Resko (Pobierowo)

To bedzie drugi sparring piłkarzy Pogoni w tym roku, któy zakończy pierwszą część zgrupowania w Pogorzelicz. Rywal celowo nie jest wymagający, bo ma jedynie uatarkcyjnić formę zajęć na tym etapie przygotowań.

Ciekawostką jest fakt, że jednym z piłkarzy Mewy jest Dariusz Adamczuk, obecnie prezes Akademii Piłkarskie w Pogoni i jedna z osób odpowiedzialnych za przeprowadzanie transferó. Zapowiadają się zatem pojedynki dwóćh wychowanków Pogoni: 47 letniego Adamczuka i mlodszego o 24 lata Łukasza Zwolińskiego.

12.00: Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg

To będzie pierwszy sparring naszych II ligowców w tym roku. Obie drużyny testują nowych graczy, są we wstępnej fazie przygotowań, dlatego należy się spodziewać wieku roszad w składzie i wielu nowych twarzy.

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi