poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Zmiany w Chemiku

Siatkówka. Zmiany w Chemiku

Siatkówka. Zmiany w Chemiku
Data publikacji: 2016-05-05 14:13
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-06 08:17
Wywietleń: 401 132419

NIESPEŁNA tydzień po wywalczeniu przez siatkarki z Polic trzeciego z rzędu mistrzostwa Polski Joanna Żurowska zrezygnowała z funkcji prezesa Chemika. Jej miejsce zajął Adam Kulbiej, który kierował już polickim klubem, gdy ten występował jeszcze w I lidze, a wcześnie pełnił też funkcję prezesa Piasta Szczecin.

W sobotę Chemik wraz ze swoimi kibicami świętował będzie swoje tegoroczne sukcesy. Zdobywczynie Pucharu Polski i mistrzostwa Polski o godz. 12 zaprezentują się przy Azoty Arenie. Będzie to okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć i zdobycia autografów siatkarek najlepszej klubowej drużyny w Polsce.  ©℗ (woj)

Komentarze

Wybór
Każdy wie, jakie to stanowisko, więc po co owijać w bawełnę, że przyczyną rezygnacji są "powody osobiste i nie należy doszukiwać się innych", jak to podała pani Prezes. Niektórzy bardzo źle znoszą otrzymanie wypowiedzenia umowy o pracę, więc wolą dyplomatycznie uprzedzić ten, zdaje się nieuchronny, następny etap. Ponadto, należy pamiętać, że każdy czyn polityka, a zwłaszcza prawnika, jest tysiąckrotnie przemyślany i przeanalizowany sto możliwości do przodu i nic nie jest spontaniczne, pod wpływem emocji. Nie ma się czym podniecać, kto interesuje się polityką i jako tako się w niej orientuje, ten się tego spodziewał. Swoją drogą, to czy w ostatnich wyborach parlamentarnych wsie powiatu polickiego nie były gęsto oklejone plakatami wyborczymi właśnie tej pani, a w Szczecinie przez długi czas wisiały olbrzymie billboardy, np. na skrzyżowaniu Narutowicza i Piastów?
2016-05-06 08:15:37
Oderwani od korytka
Nie ma co lamentować tylko do uczciwej roboty się brac
2016-05-06 00:24:30
Dobra zmiana
A było Po popierać ?
2016-05-05 15:50:20

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi