środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Wspólne treningi z Potsdam SC

Siatkówka. Wspólne treningi z Potsdam SC

Siatkówka. Wspólne treningi z Potsdam SC
Data publikacji: 2015-09-09 13:57
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 656 19351

Siatkarki Chemika Police od środy rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu wspólnie z zawodniczkami niemieckiego klubu Potsdam SC. Łączone zajęcia potrwają do piątku i z uwagi na małą liczbę zawodniczek nie zakończą się grą kontrolną.

- Wiele z naszych siatkarek przebywa na zgrupowaniu reprezentacji, więc połączymy siły treningowe z innym zespołem. Dzięki temu możemy ćwiczyć grę w szóstkach. W naszej drużynie brakuje jednej przyjmującej. Lukę na tej pozycji wypełnią członkowie sztabu szkoleniowego, którzy dobrze radzą sobie na boisku siatkarskim – powiedział trener Chemika Giuseppe Cuccarini.

Wspólne treningi nie oznaczają, że drużyny będą rotować składem, wymieniać się zawodniczkami. Każdy zespół realizuje swoje zadania, które wcześniej zaplanował. 

- Ja jestem trenerem Chemika i skupiam się na swoich zadaniach. Mamy wspólne treningi poranne w siłowni i później popołudniowe w hali, jednak prowadzimy nasze zespoły oddzielnie i skupiamy się wyłącznie na swoich podopiecznych – tłumaczy Włoch. 

Oprócz Potsdam, Chemik zmierzy się również z Impelem Wrocław i niemieckim Schweriner S.C.

- Początkowo porozumieliśmy się z Dresdner, ale nie udało nam się uzyskać potwierdzenia, więc dogadaliśmy się z Schweriner - zakończył trener. 

 

Komentarze

Aga
CHEMIK POLICE po raz trzeci zdobędzie Mistrzostwo Polski!!!
2015-09-09 19:35:33
Sreffi
Trening w międzynarodowym towarzystwie to zawsze ciekawa i skuteczna forma przygotowań.
2015-09-09 13:41:41

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny