wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Wraca Liga Mistrzyń

Siatkówka. Wraca Liga Mistrzyń

Siatkówka. Wraca Liga Mistrzyń
Data publikacji: 2015-10-27 14:16
Ostatnia aktualizacja: 2015-10-27 14:16
Wywietleń: 705 33728

Rozmowa z Anną Werblińską, siatkarką Chemika

- Który to już będzie pani sezon na parkietach Ligi Mistrzyń i czy kolejny występ na europejskich parkietach budzi jeszcze emocje?

- Tak naprawdę nie liczę, który to będzie sezon w Lidze Mistrzyń. Grałam w tych rozgrywkach wcześniej z Winiarami Kalisz i Muszynianką. Żyję chwilą i skupiam się na najbliższym sezonie w Lidze Mistrzyń. Start w tych prestiżowych rozgrywkach zawsze budzi dodatkowe emocje, ale myślę, że jesteśmy na tyle doświadczonymi zawodniczkami i zespołem, że do inauguracji z Agelem podejdziemy, jak do każdego innego meczu.

- Po raz drugi z rzędu Chemik trafia w fazie grupowej Ligi Mistrzyń na triumfatorki z poprzedniego sezonu. Tegoroczna grupa jest jeszcze mocniejsza niż przed rokiem?

- Tak jak już mówiłam po losowaniu, wydaje się, że ta grupa jest łatwiejsza niż przed rokiem. Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie zespoły się wzmocniły. Nasz najbliższy rywal pozyskał dwie kolejne Kubanki. To jednak nie nazwiska grają. Wszystko zweryfikuje rywalizacja na parkiecie, a w Lidze Mistrzyń nie ma słabych zespołów. ©℗ (woj)

Cały wywiad czytaj w środowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego, lub w e - wydaniu.

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi