środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Trzy razy w Azoty Arenie

Siatkówka. Trzy razy w Azoty Arenie

Siatkówka. Trzy razy w Azoty Arenie
Data publikacji: 2015-12-01 14:12
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 1201 43510

JUŻ w tym tygodniu siatkarki Chemika Polica zakończą pierwszą rundę rozgrywek Orlen Ligi. Podopieczne trenera Giuseppe Cuccariniego czeka najpierw mecz z Naftą Piła (środa, godz. 18), a następnie z Developres Rzeszów (piątek, godz. 17).

Oba pojedynki rozegrane zostaną w szczecińskiej Azoty Arenie i wiele wskazuje na to, że mistrzynie Polski na półmetku rozgrywek pozostaną jedyną niepokonaną ekip na krajowym podwórku.

Zwycięska passa Chemika w Orlen Lidze Chemika trwa już od dziewięciu kolejek. Od początku sezonu policzanki przegrały tylko dwa sety, ale w żadnym ze spotkań nie straciły jeszcze punktów. Tak udanego początku sezonu zespół z Polic jeszcze nie miał. W dwóch ostatnich sezonach na półmetku zawsze Chemik zawsze był wprawdzie niepokonany, ale nigdy nie miał kompletu punktów.

W meczach z Naftą i Developres policzanki będą również zdecydowanymi faworytkami. Ekipa z Piły jest wprawdzie rewelacją ostatnich tygodni. Wygrała sześć ostatnich spotkań pokonując m.in. wyżej notowane drużyny z Bielska i Łodzi. ©℗ (woj)

Cały artykuł czytaj w środowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego, lub w e - wydaniu. 

Komentarze

Fan siatkówki
CHEMIK wygra oba mecze
2015-12-01 15:06:27

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi