sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Trzech nowych zawodników w Espadonie

Siatkówka. Trzech nowych zawodników w Espadonie

Siatkówka. Trzech nowych zawodników w Espadonie
Data publikacji: 2016-12-28 12:01
Ostatnia aktualizacja: 2016-12-29 19:59
Wywietleń: 109 191076

Na jeden dzień przed zamknięciem okienka transferowego, Espadon Szczecin dokonał trzech wzmocnień. Drużynę beniaminka siatkarskiej Plus Ligi wzmocnili: Michał Kozłowski, Dominik Depowski, Maciej Kowalonek.

Michał Kozłowski ma 32 lata, jest rozgrywającym. Przez ostatnie dwa lata grał w słoweńskiej drużynie Volley Lublana, z którą wywalczył dwukrotnie mistrzostwo i puchar kraju.

Jest mistrzem Europy kadetów sprzed 13 laty, w Polsce występował w takich klubach, jak: AZS Olsztyn, Effector Kielce, AZS Częstochowa, Mostostal, Resovia. Kozłowski ma stanowić konkurencję dla Sladecka na pozycji rozgrywającego.

Dominik Depowski jest młodym, zaledwie 20-letnim przyjmującym, który nie umiał wywalczyć sobie miejsca w silnej kadrowo Resovii. W Szczecinie ma otrzymywać więcej szans i ma stanowić realną konkurencję dla grających na tej pozycji siatkarzy.

Maciej Kowalonek nie ma za sobą gry w najwyższej klasei rozgrywkowej. W Espadonie będzie dopiero przebijał się do wyjściowego składu. Wcześniej grał w w GKS Tychy, Orle Międzyrzecz. (par)

Komentarze

Mazur
Dominik Depowski jest młodym, zaledwie 20-letnim przyjmującym. Ciekawe jak będzie się czuł w gronie emerytów!
2016-12-29 19:45:30

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi