czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. SMS Police mistrzem Polski

Siatkówka. SMS Police mistrzem Polski

Siatkówka. SMS Police mistrzem Polski
Data publikacji: 2016-06-23 19:29
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-24 20:31
Wywietleń: 1991 140515

Siatkarki SMS Police wywalczyły tytuł mistrza Polski szkół gimnazjalnych. Drużyna trenera Wojciecha Kaszy, którą w zawodach prowadził w zastępstwie trener Leszek Piasecki, nie miała sobie równych w Kołobrzegu. Gimnazjalistki z Polic rozegrały 6 spotkań i wszystkie wygrały bez straty seta.

- Pokazaliśmy naprawdę wielką klasę - powiedział Mateusz Frąckowiak ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police. - Na ogólnopolską Gimnazjadę pojechaliśmy po raz pierwszy. Wygraliśmy sześć meczów, nie tracąc żadnego seta.

Trener Wojciech Kasza znakomicie przygotował zespół do rozgrywek, a trener Leszek Piasecki pomógł drużynie już na miejscu, w Kołobrzegu. Jesteśmy najlepsi w Polsce!

(mij)

Fot. SMS Police

Na zdjęciu: w drużynie SMS Police wystąpiły: Oliwia Bałuk, Zuzanna Szperlak, Eliza Wawrzoła, Magda Stysiak, Lidia Jarzembska, Małgorzata Banasiak, Martyna Świech, Żaneta Świątek, Kalina Bik, Julia Bartniczuk, Natalia Andrzejewska i Dominika Grzebuła.

 

 

Komentarze

Mariusz
Brawo dla młodzieży, az miło czytać o takich osiągnięciach. Trenerowi tez wyrazy podziękowania. Fajnie że młodzi nie tylko siedzą w telefonach i komp ale tez chcą się ruszać i zdobywać nagrody. Tak trzymać, jestescie dobrym przykładem dla innych.
2016-06-24 20:01:22

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi