poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. SMS Police mistrzem Polski

Siatkówka. SMS Police mistrzem Polski

Siatkówka. SMS Police mistrzem Polski
Data publikacji: 2016-06-23 19:29
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-24 20:31
Wywietleń: 2036 140515

Siatkarki SMS Police wywalczyły tytuł mistrza Polski szkół gimnazjalnych. Drużyna trenera Wojciecha Kaszy, którą w zawodach prowadził w zastępstwie trener Leszek Piasecki, nie miała sobie równych w Kołobrzegu. Gimnazjalistki z Polic rozegrały 6 spotkań i wszystkie wygrały bez straty seta.

- Pokazaliśmy naprawdę wielką klasę - powiedział Mateusz Frąckowiak ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police. - Na ogólnopolską Gimnazjadę pojechaliśmy po raz pierwszy. Wygraliśmy sześć meczów, nie tracąc żadnego seta.

Trener Wojciech Kasza znakomicie przygotował zespół do rozgrywek, a trener Leszek Piasecki pomógł drużynie już na miejscu, w Kołobrzegu. Jesteśmy najlepsi w Polsce!

(mij)

Fot. SMS Police

Na zdjęciu: w drużynie SMS Police wystąpiły: Oliwia Bałuk, Zuzanna Szperlak, Eliza Wawrzoła, Magda Stysiak, Lidia Jarzembska, Małgorzata Banasiak, Martyna Świech, Żaneta Świątek, Kalina Bik, Julia Bartniczuk, Natalia Andrzejewska i Dominika Grzebuła.

 

 

Komentarze

Mariusz
Brawo dla młodzieży, az miło czytać o takich osiągnięciach. Trenerowi tez wyrazy podziękowania. Fajnie że młodzi nie tylko siedzą w telefonach i komp ale tez chcą się ruszać i zdobywać nagrody. Tak trzymać, jestescie dobrym przykładem dla innych.
2016-06-24 20:01:22

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

Teresa Syrek

kondolencje