poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Ruciak na kolejny sezon

Siatkówka. Ruciak na kolejny sezon

Siatkówka. Ruciak na kolejny sezon
Data publikacji: 2017-05-24 14:14
Wywietleń: 1106 259776

Coraz bardziej krystalizuje się skład Espadonu na kolejny sezon w siatkarskiej Plus Lidze. Klub oficjalnie potwierdził już dwóch atakujących i rozgrywającego, a pozostanie w Szczecinie na kolejny sezon zadeklarował mistrz Europy i wicemistrz świata Michał Ruciak.

- Może nie zostało to jeszcze oficjalnie ogłoszone, ale mogę powiedzieć, że zostaję w klubie na kolejny sezon. Bardzo mi się tu podoba. Tutaj zaczynałem swoją ligową karierę i chcę tu dalej grać, tym bardziej że nie ma żadnych problemów zdrowotnych. Na pewno wkrótce pojawią się kolejni nowi zawodnicy i w nowym sezonie będziemy walczyć, o jak najlepsze wyniki. Jest nadzieja, że zespół będzie mocniejszy - mówi Michał Ruciak czołowy przyjmujący Espadonu w poprzednim sezonie.

W Espadonie obok Ruciaka z ubiegłorocznego składu grać będzie grać Bartłomiej Kluth. Dwoma nowymi nazwiskami w składzie są rozgrywający reprezentacji Finlandii Eemi Tervaportti i atakujący Mateusz Malinowski. Klub pożegnało już siedmiu siatkarzy i co najmniej tylu nowych graczy zagra w Espadonie. ©℗(woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi