czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Rewanż za Final Four

Siatkówka. Rewanż za Final Four

Siatkówka. Rewanż za Final Four
Data publikacji: 2015-11-25 16:29
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 865 42176

Rozmowa z rozgrywającą Chemika Joanną Wołosz

Siatkarki Chemik Police rozegrają w czwartek w Turcji (godz. 16 czasu polskiego, relacja w Polsacie Sport) trzeci mecz tegorocznej edycji Ligi Mistrzyń. W Stambule zmierzą się z triumfatorkami ubiegłorocznej edycji rozgrywek Eczacibasi.

- Jaka atmosfera przed wylotem do Turcji?Czy wydarzenia na granicy turecko-syryjskiej i zestrzelenie tam wojskowego rosyjskiego samolotu nie wywołały w ekipie paniki?

- Wiadomo, że jeśli się słyszy o takich wydarzeniach, to na pewno zostaje to w podświadomości. Staramy się jednak nie myśleć o polityce i sytuacji w tym rejonie, a  jedynie o sportowym aspekcie tego wyjazdu. Chcemy szczęśliwie dolecieć i wrócić ze Stambułu.

- Chemik wygrał w tym sezonie wszystkie oficjalne spotkania. Ma na koncie osiem zwycięstw w Orlen Lidze, dwa w Lidze Mistrzyń i sukces w Superpucharze. Miała pani wcześniej w swojej karierze tak długą zwycięską serię?

- No tak dobrej passy  jeszcze w swojej karierze nie miałam. Przed dwoma laty w Bielsku też wygrywałyśmy sporo spotkań, ale tamta seria na pewno nie była tak długa. Fajnie byłoby wygrywać jak najdłużej, a jak już wielokrotnie powtarzałam, że to jest sport i noga w każdej chwili może nam się powinąć. ©℗ (woj)

Cały wywiad czytaj w czwartkowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego, lub w e - wydaniu.

Komentarze

Olo
Oj przydałby się zwycięski rewanż Chemika
2015-11-25 18:09:15

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi