środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Kolejne zmiany w Chemiku

Siatkówka. Kolejne zmiany w Chemiku

Siatkówka. Kolejne zmiany w Chemiku
Data publikacji: 2016-06-01 16:46
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-02 20:15
Wywietleń: 1249 136198

Helena Havelkova (na zdj. z nr. 9) i Katarzyna Mróz nie zagrają w nowym sezonie w barwach Chemik w siatkarskiej Orlen Lidze. Reprezentantka Czech przenosi się do występującego w lidze chińskiej Shanghai Volleyball, a Mróz prawdopodobnie zagra w Developres Rzeszów.

Z ubiegłorocznego składu Chemika kontrakt skończył się także Izabelii Kowalińskiej, którą w składzie może zastąpić jedna z najbardziej utalentowanych polskich siatkarek młodego pokolenia Malwina Smarzek. Aktualna reprezentantka Polski, która w wraz z rozgrywającą Chemika Joanną Wołosz w weekend wystąpi w pierwszy turnieju World Grand Prix w Zielonej Górze, w ostatni sezonie była obok Katarzyny Zaroślińskiej najskuteczniejszą atakującą Orlen Ligi.

Do Chemika po rocznym wypożyczeniu do Muszynianki wraca ponadto Aleksandra Krzos. Drużynę mistrzyń Polski poprowadzi w nowym sezonie selekcjoner reprezentacji Rosji Jurijem Mariczew. ©℗

(woj)

Fot. R.PAKIESER

Komentarze

Bol
Ciekawe czy potwierdzą się nieoficjalne newsy o tansferze Zaroślińskiej do Chemika. Temat Gonczarowej (Obmoczajewej) jest pewnie nieaktualny- zawodniczka zostaje ponoć w Dynamie?
2016-06-02 19:55:42

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi