poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Kibice z wyrokami (1)

Siatkówka. Kibice z wyrokami (1)

Siatkówka. Kibice z wyrokami (1)
Data publikacji: 2016-04-21 17:30
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-28 22:39
Wywietleń: 853 129202

Szczecińscy policjanci zatrzymali dwóch kibiców za złamanie prawa podczas meczu piłki siatkowej rozegranego w cyklu Orlen Ligi Kobiet między drużynami Chemika Police i Atomu Trefla Sopot. Mężczyźni usłyszeli zarzuty i zapadły już wyroki orzekające dla nich zakazy stadionowe. Zapłacą też grzywnę.Do zatrzymań doszło we wtorek podczas meczu, który odbywał się w szczecińskiej hali widowiskowo- sportowej Azoty Arena. Szczecińscy policjanci zatrzymali wtedy dwóch mężczyzn w wieku 42 i 59 lat, którzy posiadali alkohol i byli pod jego wpływem.

Jak informuje asp.szt. Anna Gembala z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy w trybie przyspieszonym wydał skazujące wyroki.

Obaj mężczyźni przez dwa lata mają zakaz wstępu na imprezy masowe. Ponadto sędzia zobowiązał ich do stawiennictwa we właściwej jednostce policji podczas trwania tych rozgrywek. Pseudokibice ukarani zostali również grzywną w wysokości 2 000 zł. ©℗ (isz)

Fot. D. Gorajski

***

Na prośbę Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej Chemik Police informujemy, że skazani mężczyźnie nie są i nigdy nie byli członkami tego Stowarzyszenia.

 

Komentarze

Jackob
GRATULACJE.Lepiej dzialaja niz FBI.Szok normalnie.A kolo hali chleja codziennie.I zero efektów.Zajdzcie głębiej na osiedle.
2016-04-21 22:32:41
je... palaczy
Kiedy policja /straz miejka zacznie w koncu karac smierdzieli tytoniowych ktorzy łamią zakaz palenia na przystankach komunikacji miejskiej ?codziennie ten zakaz łamie kilkanascie tys. osob ,policja sobie przejezdza i nic, a jak ktos trzyma piwo w reku to od razu podjezdzaja, zrobcie cos w koncu z tymi smierdzielami tytoniowymi bo wszyscy biernie na raka zdechniemy ?!!!!! tak trudno wyslac pare patroli po cywilnemu ,jak jeden z drugim dostanie po 500zl mandatu to sie oduczy palenia raz na zawsze a i miasto i policja na tym zarobią
2016-04-21 18:16:44

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi