poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Espadon przegrał z reprezentacją Estonii

Siatkówka. Espadon przegrał z reprezentacją Estonii

Siatkówka. Espadon przegrał z reprezentacją Estonii
Data publikacji: 2016-09-04 13:29
Ostatnia aktualizacja: 2016-09-04 13:29
Wywietleń: 798 152558

Reprezentacja Estonii pokonała w towarzyskim meczu siatkarzy Espadonu Szczecin 3:1 (25:22, 25:22, 25:23, 13:15). Espadon rozpoczął mecz w składzie: Bratojev, Kluth, Ruciak, Wika, Zajder, Cedzyński, libero Murek.

W porównaniu ze sparingiem z Cuprum Lubin w wyjściowej szóstce zaszła tylko jedna zmiana – na przyjęcie za Borovnjaka wszedł Michał Ruciak. I cały mecz na pozycji Libero zagrał Murek.

Od trzeciego seta na boisku pojawiali się kolejno wszyscy siatkarze znajdujący się w kadrze Milana Simojlovicia. A jako, że przy urazie Miłuszewa grać musiałby cały mecz w ataku Kluth zmęczonego także jego w ostatniej partii zamieniono uwaga na …. Janusza Gałązkę – nominalnego środkowego. Dodatkowy set też był wyjątkowy, bowiem szkoleniowcy obu stron umówili się, że rozegrany zostanie tylko do 15-tu punktów.

Po meczu drużyna wie, że popracować musimy jeszcze między innymi nad blokiem. Zbyt swobodnie i zbyt długo był on swobodnie przez rywali obijany. I to ogólne wrażenie całej drużyny – podsumował II trener Espadonu Michał Mieszko Gogol. (par)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi