wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Espadon bez szans w meczu z mistrzem

Siatkówka. Espadon bez szans w meczu z mistrzem

Siatkówka. Espadon bez szans w meczu z mistrzem
Data publikacji: 2016-12-30 21:11
Ostatnia aktualizacja: 2016-12-30 21:11
Wywietleń: 934 192404

Siatkarze Espadonu Szczecin byli bez szans w wyjazdowym meczu z mistrzem Polski z Kędzierzyna. Podobnie, jak na inaugurację sezonu, również w rewanżu faworyt okazał się zdecydowanie lepszy wygrywając w trzech krótkich setach 3:0 (25:18, 25:12, 25:22).

ZAKSA: Toniutti, Tillie, Czarnowski, Witczak, Bieniek, Semeniuk, Zatorski (libero) oraz Pająk, Banach.

Espadon: Gałązka, Kluth, Depowski, Wołosz, Sladecek, Cedzyński, Mihułka (libero) oraz Kozłowski, Perłowski, Milushev, Zajder.

W szczecińskiej drużynie zaprezentowało się dwóch debiutantów. 20-letni Depowski od początku był jednym z dwóch przyjmujących, natomiast Kozłowski jeszcze tym razem pełnił rolę zaledwie zmiennika dla Sladecka.

Kędzierzynianie w pierwszym secie objęli prowadzenie 10:5, a szczecinianie popełniali wiele niewymuszonych błędów i absolutnie nie byli w stanie zagrozić pewnym siebie mistrzom Polski.

Druga odsłona była prawdziwą egzekucją. Miejscowi prowadzili 12:5. Wtedy o przerwę w grze poprosił trener Gogol, ale na niewiele się to zdało. Gospodarze wciąż dominowali na parkiecie.

Trzecia partia była najbardziej wyrównana w całym meczu. Do połowy seta szczecinianie mogli mieć nadzieję, że uda im się jeszcze coś ugrać w tym spotkaniu. Jeszcze w końcówce zdołali doprowadzić do wyniku 22:22, ale ostatnie trzy piłki były wygrane przez miejscowych. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi