sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Chemik w Dąbrowie (FILM)

Siatkówka. Chemik w Dąbrowie (FILM)

Siatkówka. Chemik w Dąbrowie (FILM)
Data publikacji: 2015-11-03 16:00
Ostatnia aktualizacja: 2015-11-04 10:32
Wywietleń: 839 35214

Rozmowa z siatkarką Chemika Katarzyną Mróz 

SIATKARKI Chemik rozegrają dziś w Dąbrowie Górniczej piąty mecz Orlen Ligi. Tauron, podobnie, jak mistrzynie Polski nie przegrał jeszcze w tym sezonie spotkanie, ale to Chemik ma bardziej imponujący bilans. Zmierzył się już ze wszystkimi półfinalistkami poprzedniego sezonu oddając seta tylko wicemistrzyniom kraju Atomowi Treflowi.

- Przed rokiem to właśnie w Dąbrowie Chemik przegrał jedyny mecz w całym sezonie. Tamta porażka pozostała jeszcze w pamięci?

- Oczywiście, że pamiętam, że przegrałyśmy tam w poprzednim sezonie, ale to już przeszłość. Mamy już nowy sezon, a ja i cały zespół jesteśmy myślami przy dzisiejszym spotkaniu. Jesteśmy przygotowane do meczu i zrobimy wszystko, aby nie powtórzył się wynik sprzed kilku miesięcy.

- Tauron podobnie, jak Chemik mocno przybudował swój zespół, a pozyskane przed sezonem Deja McClendon, Rebecca Perry i Kamila Ganszczyk są pierwszoplanowymi zawodniczkami. Na którą z nich trener uczulał zespół najbardziej?

- Zawsze mamy przed meczem odprawy i trener uczula nas na różne sytuacje, a o każdej z wspomnianych zawodniczek z pewnością też otrzymamy wyczerpujące informacje. ©℗ (woj)

Cała rozmowa w środowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego, lub w e - wydaniu.

Zobacz i posłuchaj, co przed wyjazdem na kolejny ligowy mecz powiedziały zawodniczki Chemika Police: Izabela Bełcik i Katarzyna Anioł:

Komentarze

Tom
CHEMIK to jest świetna drużyna w Polsce ta drużyna zdobyła już wszystko teraz czas na sukcesy europejskie
2015-11-04 09:07:00
Lilibo
CHEMIK CHEMIK CHEMIK wygra mecz !!!!!!!!!!!!!
2015-11-03 20:40:07

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi