niedziela, 18 lutego 2018.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Chemik odpadł z Pucharu Polski

Siatkówka. Chemik odpadł z Pucharu Polski

Siatkówka. Chemik odpadł z Pucharu Polski
Data publikacji: 2018-02-14 20:55
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-15 20:35
Wywietleń: 878 314187

Radomka Radom – Chemik Police 3:2 (20:25, 25:19, 25:23, 14:25, 15:9)

Chemik: Smarzek, Zaroślińska, Gajgał-Anioł, Busa, Bełcik, Veljković, Krzos (libero) oraz Mędrzyk.

Siatkarek Chemika po raz pierwszy od sześciu sezonów zabraknie w finale Pucharu Polski. Broniące zdobytego przed rokiem trofeum policzanki sensacyjnie przegrały ćwierćfinałowy mecz w Radomiu.

Po blisko dwugodzinnym spotkaniu, uczestniczki Ligi Mistrzyń musiały uznać wyższość trzeciej drużyny zaplecza ekstraklasy. Radomka, która wcześniej wyeliminowała z pucharu KSZO Ostrowiec, sprawiła tym samym sensację wielkiego kalibru. Dla Chemika wynik meczu i przegrany do 9 tie-break to największa kompromitacja od kilku sezonów. (woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Set
Jakbyŝ zarabiaľ 40 to byś odszedł?
2018-02-15 20:00:02
Ekspert
Kompromitacja! Prezesie podaj się do dymisji. Nie dość że Chemik gra LM w jakimś Koszalinie, kibice muszą jeździć prawie 200km na mecze U SIEBIE, to teraz taka porażka. Wstyd!
2018-02-15 18:24:48
Czy Prezes i trener pracują w klubie jako wolontariusze ?
Jestem bardzo zainteresowany czy prezes i trener pracują w klubie Chemik Police na zasadzie wolontariatu tj. bez wynagrodzenia? Polityka prowadzona w Chemiku jest bez ładu i składu gdzie na pewno nie głównym problem są pieniądze. Szkoda wiernych kibiców.
2018-02-15 14:23:16
pis
franek frankowski podaj sie do dymisji razem z trenerem nieudacznikiem POPZDRWIAM PIS
2018-02-15 12:45:08
net
Cienko, coraz cieniej. Już w Bułgarii grały dno, a teraz z zespołem o klasę niżej dostały bańki. Widać, że szmal przesłonił panienkom umiejętności. Duża kasa dla cieniaczek, którym poprzewracało się w głowach od pieniędzy.
2018-02-15 09:29:19
lenie
jaki trener takie siatkarki wstyd?.
2018-02-15 07:33:51