Strona główna > Sport > Siatkówka. Chemik bez straty seta

Siatkówka. Chemik bez straty seta

Data publikacji: 2016-10-29 19:14
Ostatnia aktualizacja: 2016-10-29 19:14
Wywietleń: 926 167036

Siatkarki Chemika wygrały trzeci mecz w sezonie i drugi przed własną publicznością. Tym razem pewnie pokonały Legionovię 3:0 (25:15, 25:23, 25:19).

Trener Głuszak ponownie wystawił dość eksperymentalny skład, jednak nie miało to ujemnych konsekwencji. Zespół z Polic tylko w drugiej partii napotkał na małe problemy. Przez całą partię przegrywał, ale ostatecznie zdołał rozstrzygnąć seta na swoją korzyść. ]

W secie pierwszym i trzecim przewaga miejscowych od samego początku była bezdyskusyjna. Przewaga była wysoka, a wygrana nawet przez moment niezagrożona. Policzanki bez kłopotów wykańczały akcje, nie traciły koncentracji w defensywie.

MVP meczu została wybrana Montano. Trener Głuszak nie dokonał nawet jednej zmiany. (par)

Chemik grał w składzie: Blagojevic, Veljkovic, Montano, Werblińska, Bełcik, Gajgał, Krzos (l).

I set - 5:3, 10:5, 15:9, 20:10, 22:15.

II set - 3:5, 7:10, 14:15, 19:20, 25:23.

III set - 5:1, 10:6, 15:11, 20:16, 25:19.