wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Bilet za makaron

Siatkówka. Bilet za makaron

Siatkówka. Bilet za makaron
Data publikacji: 2016-10-26 13:21
Ostatnia aktualizacja: 2016-10-26 13:21
Wywietleń: 84 165636

Z okazji Światowego Dnia Makaronu siatkarski klub Lotos Trefl Gdańsk przygotował niespodziankę dla kibiców.

Każdy, kto przyniesie choć paczkę makaronu do Ergo Areny, dostanie za darmo bilet na środowy mecz z beniaminkiem PlusLigi Espadonem Szczecin. Makaron zostanie później przekazany do Banku Żywności w Trójmieście.

– Można powiedzieć, że we Włoszech Dzień Makaronu świętujemy codziennie, ponieważ dla nas zwyczajem jest codzienne jedzenie potraw z nim związanych. Ale skoro mamy w kalendarzu takie wydarzenie, zachęcam wszystkich kibiców do włączenia się do środowej akcji, która związana jest z pomaganiem, a także naszym meczem – skomentował trener Trefla Włoch Andrea Anastasi.

Z kolei ci kibice, którzy mają już bilety na środowy (godz. 19) pojedynek gdańszczan, bądź całosezonowe karnety, a także przyniosą paczkę makaronu, otrzymają wejściówki na niedzielne starcie siatkarek Atomu Trefla Sopot z Pałacem Bydgoszcz.

Lotos po czterech kolejkach ekstraklasy zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Ma na koncie dwa zwycięstwa i dwie porażki. Espadon w czterech meczach nie tylko za każdym razem przegrywał, ale nie wygrał jeszcze nawet seta. (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi