wtorek, 22 sierpnia 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Bilet za makaron

Siatkówka. Bilet za makaron

Siatkówka. Bilet za makaron
Data publikacji: 2016-10-26 13:21
Ostatnia aktualizacja: 2016-10-26 13:21
Wywietleń: 64 165636

Z okazji Światowego Dnia Makaronu siatkarski klub Lotos Trefl Gdańsk przygotował niespodziankę dla kibiców.

Każdy, kto przyniesie choć paczkę makaronu do Ergo Areny, dostanie za darmo bilet na środowy mecz z beniaminkiem PlusLigi Espadonem Szczecin. Makaron zostanie później przekazany do Banku Żywności w Trójmieście.

– Można powiedzieć, że we Włoszech Dzień Makaronu świętujemy codziennie, ponieważ dla nas zwyczajem jest codzienne jedzenie potraw z nim związanych. Ale skoro mamy w kalendarzu takie wydarzenie, zachęcam wszystkich kibiców do włączenia się do środowej akcji, która związana jest z pomaganiem, a także naszym meczem – skomentował trener Trefla Włoch Andrea Anastasi.

Z kolei ci kibice, którzy mają już bilety na środowy (godz. 19) pojedynek gdańszczan, bądź całosezonowe karnety, a także przyniosą paczkę makaronu, otrzymają wejściówki na niedzielne starcie siatkarek Atomu Trefla Sopot z Pałacem Bydgoszcz.

Lotos po czterech kolejkach ekstraklasy zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Ma na koncie dwa zwycięstwa i dwie porażki. Espadon w czterech meczach nie tylko za każdym razem przegrywał, ale nie wygrał jeszcze nawet seta. (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Mistrzostwa Europy w siatkówce coraz bliżej
Splash of Colors
Pożegnaliśmy żaglowce
Poprzedni Następny

Nekrologi

Zofia Biedka