piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Bednarek-Kasza potwierdzona

Siatkówka. Bednarek-Kasza potwierdzona

Siatkówka. Bednarek-Kasza potwierdzona
Data publikacji: 2016-06-07 11:01
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-08 08:43
Wywietleń: 1369 138115

Siatkarski mistrz Polski długo zwleka z odkryciem wszystkich kart na nowy sezon. Po sześciu tygodniach od zakończenia finału Orlen Ligi pewne są dopiero dwa nazwiska w składzie Chemika na nowy sezon. Po oficjalnym komunikacie o pozostaniu w klubie Anny Werblińskiej, teraz potwierdzono grę w zespole mistrzyń Polski Agnieszki Bednarek-Kaszy. Dla czołowej polskiej środkowej będzie to już czwarty sezon w barwach Chemika.

Z informacji uzyskanych od prezesa klubu Adama Kulbieja wynika, że po odejściu Katarzyny Mróz i Heleny Havelkovej niemal wszystkie zawodniczki z ubiegłorocznego składu, za wyjątkiem Izabeli Kowalińskiej, mają jeszcze ważne kontrakty. Klub najwyraźniej jednak renegocjuje umowy i informuje o efektach po pomyślnym zakończeniu rozmów.

Do Chemika mają w nowym sezonie dołączyć jeszcze powracająca z wypożyczenia do Muszynianki libero Aleksandra Krzos i atakująca Legionovii Malwina Smarzek. Zespół po zakończeniu igrzysk olimpijskich poprowadzi prawdopodobnie trener reprezentacji Rosji Jurij Mariczew. Spekuluje się, że wraz z selekcjonerem do Szczecina przyjedzie reprezentantka Rosji Natalia Gonczarowa znaną bardziej pod panieńskim nazwiskiem Obmoczajewa. ©℗

(woj)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

siatkarz
Gonczarowa to panieńskie nazwisko tej siatkarki. Obmoczajewa to nazwisko po mężu (libero reprezentacji Rosji), z którym się rozstała.
2016-06-08 08:38:59
Taka prawda
Obmacajewa lepiej by pasowalo
2016-06-08 07:43:08

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi