poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Sport > Rusza sprzedaż karnetów na King Wilki Morskie

Rusza sprzedaż karnetów na King Wilki Morskie

Rusza sprzedaż karnetów na King Wilki Morskie
Data publikacji: 2015-08-13 13:42
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:12
Wywietleń: 647 11716

Od piątku można kupować w internecie karnety na mecze King Wilków Morskich. Drużyna swoje pojedynki rozgrywa w Azoty Arenie. Najtańsze karnety kosztują 156 zł (na szesnaście spotkań), najdroższa jest oczywiście strefa VIP - 2500 zł.

- Dzieci do lat 6 na mecze King Wilków Morskich będą wchodziły za darmo. W przypadku, gdy dwoje opiekunów dziecka do lat 10 kupi dwa karnety, to ich podopieczny zapłaci za spotkanie symboliczną złotówkę - będzie przysługiwać mu karnet za 16 złotych - informuje Przemysław Sierakowski, rzecznik drużyny. - Niepełnosprawni sympatycy zespołu obejrzą wszystkie mecze za darmo. Ich opiekun dostanie zniżkę w postaci biletu lub karnetu ulgowego.

Kto zdecyduje się na zakup karnetu za więcej niż 300 złotych może liczyć na rozłożenie płatności w ratach. Wejściówki będzie można nabyć na stronach: www.kingwilki.pl, www.abilet.pl oraz w punktach sprzedaży serwisu abilet.pl. Karnety do odbioru - po 1 października w sklepie King Wilków Morskich przy ul. Małkowskiego 4 w Szczecinie. (kol)

Fot. Ryszard PAKIESER 

Zobacz szczegółowe ceny biletów (pdf) 

 

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi