piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Portowcy we Wronkach

Portowcy we Wronkach

Portowcy we Wronkach
Data publikacji: 2017-06-20 17:58
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-21 21:58
Wywietleń: 870 271643

We wtorek (20 czerwca) rano piłkarze grającej w ekstraklasie Pogoni Szczecin wyruszyli w autokarową podróż na obóz do Wronek. Jeszcze tego samego dnia, na obiektach gdzie jeszcze całkiem niedawno grała Amica, odbyli pierwsze zajęcia. Były to inauguracyjne treningi na boisku po letniej przerwie i pierwsze pod wodzą nowego sztabu szkoleniowego pod wodzą Macieja Skorży.

Ze sztabem pierwszej drużyny do Wronek udał się również nasz były świetny pomocnik Edi Andradina, który wiosną występował w V-ligowym Chemiku Police, ale czynił to właściwie symbolicznie...

Do drużyny w środę ma dołączyć Kamil Drygas, który w ostatnich dniach zmieniał stan cywilny. W najbliższych dniach, prawdopodobnie w sobotę treningi z zespołem rozpocznie z kolei Adam Gyurcso. Węgierski pomocnik otrzymał kilka dni wolnego więcej ze względu na ostatnie występy w reprezentacji swojego kraju. Z kolei Spas Delew przejdzie wkrótce zabieg po urazie, którego doznał w czerwcowym meczu kadry Bułgarii i w najbliższych dniach nie będzie trenował z portowcami.

We Wronkach już trenują - bramkarze: Łukasz Załuska, Adrian Henger, Patryk Brzozowski, Bartosz Piotrowski; obrońcy: Jarosław Fojut, Szymon Jopek, Hubert Matynia, David Niepsuj, Ricardo Nunes, Cornel Rapa, Sebastian Rudol, Błażej Chouwer, Marcel Stefaniak; pomocnicy: Rafał Murawski, Tomasz Hołota, Dawid Kort, Sebastian Kowalczyk, Rafał Maćkowski, Mateusz Bochnak, Damian Pawłowski, Jakub Piotrowski, Mate Cincadze oraz napastnicy: Adam Frączczak, Seiya Kitano, Marcin Listkowski i Łukasz Zwoliński.©℗

(mij)

Na zdjęciu: Piłkarze Pogoni we Wronkach na rozruchu przed pierwszym treningiem

Fot. Pogoń Szczecin SA

Portowcy we Wronkach Portowcy we Wronkach

Komentarze

@Gienio
Sorki Genio ale ewidentnie jesteś nie w temacie piłkarskim. Obozy przygotowawcze organizują wszystkie(raczej winne to czynić) drużyny. Nie chodzi aby sobie pokopać w gałę,ale aby ze spokojem poukładać wewnętrzne sprawy drużyny. Dlatego są potrzebne tego typu zgrupowania, z dala od domu i aby w miarę możliwości wszyscy byli "pod ręką".
2017-06-21 21:26:54
Gienio
To w Szczecinie nie ma boiska? Rozumiem treningi wyjazdowe zima w Turcji, bo sa warunki, ale jaki jest sens wyjazdu do Wronek?
2017-06-20 22:52:34
Wojak
Czy Kurier będzie miał swojego wysłannika we Wronkach ? Byłoby ciekawie poczytać na bieżąco o przygotowaniach Pogoni
2017-06-20 20:53:11

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny