Pływanie. Zaborowski na podium w Łodzi

Data publikacji: 05 listopada 2017 r. 21:28
Ostatnia aktualizacja: 05 listopada 2017 r. 21:28

Aleksandra Urbańczyk (AZS Łódź) i Kacper Majchrzak (Warta Poznań) zajęli pierwsze miejsca w końcowej klasyfikacji zawodów pływackich Grand Prix Polski w Łodzi, rozegranych na nowym obiekcie Zatoka Sportu. W klasyfikacji generalnej mężczyzn trzecie miejsce zajął Filip Zaborowski (MKP Szczecin).

Szczecinianin wygrał w Łodzi wyścigi na 400 m stylem dowolnym (3.45,32) oraz 800 m st. dow. (8.06,09). Czas na 400 m Zaborowskiego był jednym z czterech najbardziej wartościowych wyników łódzkiego Grand Prix.

Kolejne zawody z cyklu Grand Prix rozegrane zostaną 25-26 listopada w Poznaniu i będą okazją do zdobywania kwalifikacji na mistrzostwa Europy na 25-metrowym basenie w Kopenhadze (13-17 grudnia). (woj)