Pływanie. W międzynarodowej obsadzie

Data publikacji: 2015-12-08 11:59
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 191 46806

BLISKO 260 zawodników z 32 państw wystartowało w Otwartych mistrzostwach Polski niepełnosprawnzch rozegranych w szczecińskiej Floating Arenie. Z reprezentantów Polski najlepiej zaprezentowały się Joanna Mendak (Białystok) i Oliwia Jabłońska (Wrocław).

W klasyfikacji medalowej zawodów na siódmym miejscu uplasowała się Paulina Woźniak ze Startu Szczecin, która zdobyła trzynaście medali w tym siedem złotych.

Na podium mistrzostw Polski stanęło także siedmiu innych pływaków szczecińskiego Startu: Piotr Mejsner, Patryk Karliński, Weronika Apolinarek, Patrycja Apolinarek, Wojciech Trybuszewski, Nikola Lisiak i Natalia Czarnuch. (woj)