piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Pływanie. Dominacja CMS Szczecin

Pływanie. Dominacja CMS Szczecin

Pływanie. Dominacja CMS Szczecin
Data publikacji: 2017-05-31 18:57
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-31 18:57
Wywietleń: 596 264771

Floating Arena w Szczecinie była miejscem rywalizacji w drugiej rundzie Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego. W zawodach wystartowało siedemnaście szkół z całej Polski.

Gospodarze imprezy, uczniowie Centrum Mistrzostwa Sportowego, przystępowali do rywalizacji z dużą przewagą punktową, który zapewnili sobie dzięki zwycięstwu w grudniu w I rundzie ligi w Olsztynie.

Szczecinianie również w weekend na Floating Arenie potwierdzili znakomitą formę. Wygrali w klasyfikacji drużynowej drugiej rundy Ligi SMS, gromadząc łącznie 2118 punktów. Na drugim miejscu znalazł się zespół SMS Oświęcim (2085 punktów), a trzecią lokatę wywalczyli zawodnicy z Wrocławia (1989 punktów).

Charakterystyczną dla Ligi SMS konkurencją jest sztafeta mieszana 8x50m stylem dowolnym. Jej zwycięzcami zostali pływacy ze Szczecina. Ekipa w składzie: Natalia Fryckowska, Karol Ostrowski, Julia Baryła, Jakub Więckowski, Aleksandra Reks, Piotr Wawrzynkiewicz, Katarzyna Rogowska 
i Jakub Książek nie miała sobie równych i w nagrodę otrzymała ...okazały tort.

W klasyfikacji łącznej Ligi SMS reprezentanci szkoły ze Szczecina zdobyli 4224 punkty i o 207 wyprzedzili pływaków z Oświęcimia.

Pływacy ze Szczecina byli najlepsi także w poprzedniej edycji Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego, a imprezę wygrali już po raz trzeci w historii. (woj)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny