Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Zydroń poprowadził do wygranej

Piłka ręczna. Zydroń poprowadził do wygranej

Data publikacji: 2017-04-28 22:29
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-28 22:29
Wywietleń: 1411 248645

Piłkarze ręczni Pogoni Sandry szczecin odnieśli drugie zwycięstwo w Pucharze PGNiG Superligi. W Piotrkowie pokonali miejscowego Piotrkowianina 31:28 (17:14). Gole dla zwycięzcó zdobyli: Zydroń 9, Bosy 8, Konitz 6, Zaremba 4, Kniaziew 2, Fedeńczak 1, Krysiak 1.

Goście dopiero pod koniec pierwszej połowy uzyskali wyraźniejszą przewagę. Wcześniej wynik oscylował wokół remisu i żadnej z drużyn nie udawało się zdominować sytuacji na parkiecie.

Miejscowi zdołali doprowadzić do wyrównania w 42 min. Było wtedy 22:22. Po kilku minutach szczecinianie wyszli na prowadzenie 27:22 i wtedy stało się jasne, że mecz został praktycznie rozstrzygnięty.

Bohaterem meczu był 39-letni Zydroń, który zdobył 9 goli, a 6 z nich z rzutów karnych. Stałe fragmenty gry były król strzelców i reprezentacyjny skrzydłowy wykonywał bezbłędnie. (par)